Skład Sejmu Szkolnego, Rady Szkoły, Sądu Szkolnego oraz stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich 2017/18 i Delegata do Młodzieżowej Rady Dzielnicy

Drukuj
O.K.

 

SEJM SZKOLNY


POSŁOWIE WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM (STANOWYM)

Stan uczniowski

Stan rodzicielski

Stan nauczycielski

Róża Gordon / Supernova

-

-

Aleksander Klimaszewski / Czarna Materia

-

-

Michał Kubajczyk / Czarna Materia

-

-

Małgorzata Rudnicka / Czarna Materia

-

-

Anna Smuga / Pod prąd

-

-

 

DELEGACI KLASOWI - POSŁOWIE WYBRANI W STANOWYCH GŁOSOWANIACH KLASOWYCH ORAZ WYCHOWAWCY KLAS

Klasa

Stan uczniowski

Stan rodzicielski

Stan nauczycielski

Antena & Tempus Viatores

-

-

Angela Darbinian

Carpe Diem

Pola Czyblis

Magdalena Olak

Aga Viburno

Czarna Materia

Mikołaj Kawałkowski

Małgorzata Ordowska-Klimaszewska

Olga Kalinowska

Czomolungma

Franciszek Grochowalski

Ingemara Grom

Andrzej Galla

Dlaczego nie?

Jan Wołyniak

-

Michał Ziątek

Dzicy Ogrodnicy

Szymon Krajewski-Ponczek

Małgorzata Markowska

Olga Masiuk

Incognito

Tadeusz Ejchart

Maciej Bogucki

Joanna Pałach

Nutella

Danuta Czupta

-

Elżbieta Waloszek-Głodzik

Pod prąd

 -

-

Marta Rosłon

Rozregulowani

Maksym Nielubowicz

-

Anna Melon-Regulska

Spectrum

Jan Bogutyn

-

Zbigniew Byrski

Supernova

Kajetan Górski

Tomasz Krzyżowski

Tomasz Gut

Szach Mat

Maja Cieślak

Ewa Kostrzewa

Grzegorz Uzdański


PREZYDIUM SEJMU

Marszałek Sejmu: Michał Ziątek / stan nauczycielski
Wicemarszałkini Sejmu: Małgorzata Ordowska-Klimaszewska / stan rodzicielski / Czarna Materia
Wicemarszałkini Sejmu: Danuta Czupta / stan uczniowski / Nutella

 

DELEGACI NA SEJM WIELKI

wybrani spośród posłów na posiedzeniu Sejmu Szkolnego z dnia 5 lutego 2018:

 

Jan Bogutyn (Premier Szkoły) / stan uczniowski / Spectrum

Maja Cieślak / stan uczniowski / Szach Mat

Ingemara Grom / stan rodzicielski / Czomolungma

Olga Kalinowska / stan nauczycielski

Aleksander Klimaszewski / stan uczniowski / Czarna Materia

Anna Smuga / stan uczniowski / Pod prąd

Michał Ziątek (Marszałek Sejmu Szkolnego) / stan nauczycielski

 

RADA SZKOŁY

CZŁONKOWIE RADY SZKOŁY WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM

Stan uczniowski

Stan rodzicielski

Stan nauczycielski

Ksawery Bednarek / Carpe Diem

-

Angela Darbinian

Jan Bogutyn / Spectrum

-

Agata Wasiak

Piotra Borczyński / Szach Mat

-

-

Lew Zatoński / Incognito

-

-

 

PREMIER SZKOŁY: Jan Bogutyn / stan uczniowski / Spectrum

wicepremier: Piotr Borczyński / stan uczniowski / Szach Mat
minister finansów: Lew Zatoński / stan uczniowski / Incognito
minister pracy: Ksawery Bednarek / stan uczniowski / Carpe Diem
minister nauki: Gabriel Grunwald / stan uczniowski / Antena
minister kultury: Sedra Ramahamadani / stan uczniowski / Antena
minister sportu: Vanessa Mensah / stan uczniowski / Nutella
minister informatyzacji: Jan Radziwon / stan uczniowski / Rozregulowani 

 

SĄD SZKOLNY


SĘDZIOWIE SĄDU SZKOLNEGO WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM

Stan uczniowski

Stan rodzicielski

Stan nauczycielski

Maria Łowkis / Supernova

Tomasz Krzyżowski / Supernova

Agnieszka Kołodziej

Franciszek Niecz / Czarna Materia

Małgorzata Nowicka / Czomolungma

-

 

PRZEWODNICZĄCA SĄDU SZKOLNEGO: Małgorzata Nowicka / stan rodzicielski / Czomolungma

 

 

RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH WYBRANY W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM

Franciszek Oracz / stan uczniowski / Dlaczego nie?

 


DELEGAT Społecznego Gimnazjum nr 20 do MŁODZIEŻOWEJ RADY DZIELNICY WARSZAWA-OCHOTA

Piotr Borczyński / stan uczniowski / Szach Mat /