Skład Sejmu Szkolnego, Rady Szkoły, Sądu Szkolnego oraz stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich kadencji 2018/19
SEJM SZKOLNY
POSŁOWIE NA SEJM SZKOLNY
WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM (STANOWYM)
Stan uczniowski |
Stan rodzicielski |
Stan nauczycielski |
Matylda Drzazga (Herbaciarnia) |
Karolina Bourgeon-Zielińska (Carpe Diem) |
- |
Mateusz Jędrzejczyk (Czarna Materia) |
Andrzej Horawa (Droga Mleczna) |
- |
Francesca Kogl (Shanti) |
Paulina Karawajczyk (Czarna Materia) |
- |
Leopold Kuciński (Bez Gwarancji) |
Marek Klimaszewski (Czarna Materia) |
- |
Anna Smuga (Pod prąd) |
Katarzyna Rzeszutkowska (Czarna Materia) |
- |
POSŁOWIE NA SEJM SZKOLNY – DELEGACI Z KLAS
(uczniowie i rodzice wybrani w głosowaniach wewnątrzklasowych
oraz wychowawcy)
KLASA |
Uczeń |
Rodzic |
Wychowawca |
Bez Gwarancji |
Jakub Grom | Marta Tymowska-Wicha |
Agata Wasiak |
Carpe Diem |
Ziemowit Zieliński |
- |
Aga Viburno |
Czarna Materia |
Maja Masny |
Małgorzata Ordowska-Klimaszewska |
Olga Kalinowska |
Czomolungma |
Anderson Mwiza | Ingemara Grom |
Andrzej Galla |
Dlaczego nie? |
Jan Wołyniak |
- |
Michał Ziątek |
Droga Mleczna |
Karina Skowrońska | Anita Ronaz |
Joanna Pałach |
Freestylers + Moonlight (EkstraMulti 2018) |
Tsimafei Beliauski
|
- |
Angela Darbinian |
Herbaciarnia |
Agata Bajger |
- |
Tunia Waloszek |
Pod prąd |
Karolina Osica | - |
Marta Rosłon |
Shanti |
Olaf Zinkiewicz |
Aleksandra Trzynska |
Janusz Kochański |
Spectrum |
- | - | Zbyszek Byrski |
Supernova |
Kajetan Górski | Tomasz Krzyżowski |
Maria Bielicka |
Rozregulowani |
Maksym Nielubowicz | - |
Anna Melon-Regulska |
Prezydium Sejmu Szkolnego
Marszałek - Jan Wołyniak (Dlaczego nie?) /stan uczniowski/
Wicemarszałek - Aleksandra Trzynska (Shanti) /stan rodzicielski/
Wicemarszałek - Olga Kalinowska /stan nauczycielski/
RADA SZKOŁY
CZŁONKOWIE RADY SZKOŁY WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM
Stan uczniowski |
Stan rodzicielski |
Stan nauczycielski |
Hanna Ignaciuk (Supernova) |
Joanna Dzieniak (Droga Mleczna) |
Natalia Bielawska |
Antonina Nowicka (Czomolungma) |
Marta Radziejewska (Herbaciarnia) |
Angela Darbinian |
Ksawery Bednarek (Carpe Diem) |
Anita Ronaz (Droga Mleczna) |
Agata Wasiak |
Antoni Jankowski (Rozregulowani) |
Karolina Tarnawska (Droga Mleczna) |
- |
RADA SZKOŁY I WSPÓŁPRACOWNICY - podział zadań
Premier Szkoły - Hanna Ignaciuk (Supernova)
Wicepremier, Ministerstwo Sportu - Antoni Jankowski (Rozregulowani)
Minister Finansów i bednarów - Ksawery Bednarek (Carpe Diem)
Ministerstwo Rozwoju /spotkania na temat różnych kultur, zawodów, pasji/ - Anita Ronaz (Droga Mleczna)
Ministerstwo Anioła Stróża /opieka nad młodszymi rocznikami, integracja/ - Nicole Ronaz (Droga Mleczna)
Ministerstwo Rekrutacji - Jan Radziwon (Rozregulowani)
Ministerstwo Ekologii - Nina Murawska (Supernova)
Ministerstwo Charytatywności i Wolontariatu - Agata Wasiak, Antonina Nowicka (Czomolungma), Alina Plisiecka (Rozregulowani)
Ministerstwo Do Spraw Ad Hoc - Natalia Bielawska, Agata Wasiak, Angela Darbinian
SĄD SZKOLNY
SĘDZIOWIE SĄDU SZKOLNEGO
WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM
Stan uczniowski |
Stan rodzicielski |
Stan nauczycielski |
Ignacy Chylak (Bez Gwarancji) |
Katarzyna Dygasiewicz (Bez Gwarancji) |
Agnieszka Kołodziej |
Maria Malgin (Herbaciarnia) |
Anita Krasowska-Skowrońska (Droga Mleczna) |
Mariusz Kozłowski |
Przewodnicząca Sądu Szkolnego - Maria Malgin (Herbaciarnia) /stan uczniowski/
RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH
WYBRANY W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM
Pola Gajkowska / stan uczniowski / Spectrum