Skład Sejmu Szkolnego, Rady Szkoły, Sądu Szkolnego oraz stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich kadencji 2018/19

Drukuj
O.K.

 

SEJM SZKOLNY


POSŁOWIE NA SEJM SZKOLNY
WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM (STANOWYM)

Stan uczniowski

Stan rodzicielski

Stan nauczycielski

Matylda Drzazga (Herbaciarnia)

Karolina Bourgeon-Zielińska (Carpe Diem)

-

Mateusz Jędrzejczyk (Czarna Materia)

Andrzej Horawa (Droga Mleczna)

-

Francesca Kogl (Shanti)

Paulina Karawajczyk (Czarna Materia)

-

Leopold Kuciński (Bez Gwarancji)

Marek Klimaszewski (Czarna Materia)

-

Anna Smuga (Pod prąd)

Katarzyna Rzeszutkowska (Czarna Materia)

-


POSŁOWIE NA SEJM SZKOLNY – DELEGACI Z KLAS
(uczniowie i rodzice wybrani w głosowaniach wewnątrzklasowych
oraz wychowawcy)

KLASA

Uczeń

Rodzic

Wychowawca

Bez Gwarancji

Jakub Grom Marta Tymowska-Wicha
Agata Wasiak

Carpe Diem

Ziemowit Zieliński
 -

Aga Viburno

Czarna Materia

Maja Masny

Małgorzata Ordowska-Klimaszewska

Olga Kalinowska

Czomolungma

Anderson Mwiza Ingemara Grom

Andrzej Galla

Dlaczego nie?

Jan Wołyniak
 -

Michał Ziątek

Droga Mleczna

Karina Skowrońska Anita Ronaz

Joanna Pałach

Freestylers + Moonlight (EkstraMulti 2018)

Tsimafei Beliauski

 -

Angela Darbinian

Herbaciarnia

Agata Bajger
 -

Tunia Waloszek

Pod prąd

Karolina Osica  -

Marta Rosłon

Shanti

Olaf Zinkiewicz

Aleksandra Trzynska

Janusz Kochański

Spectrum

 -  - Zbyszek Byrski

Supernova

Kajetan Górski Tomasz Krzyżowski
Maria Bielicka

Rozregulowani

Maksym Nielubowicz  -

Anna Melon-Regulska

 

Prezydium Sejmu Szkolnego

Marszałek - Jan Wołyniak (Dlaczego nie?) /stan uczniowski/

Wicemarszałek - Aleksandra Trzynska (Shanti) /stan rodzicielski/

Wicemarszałek - Olga Kalinowska /stan nauczycielski/


RADA SZKOŁY

CZŁONKOWIE RADY SZKOŁY WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM

Stan uczniowski

Stan rodzicielski

Stan nauczycielski

Hanna Ignaciuk (Supernova)

Joanna Dzieniak (Droga Mleczna)

Natalia Bielawska

Antonina Nowicka (Czomolungma)

Marta Radziejewska (Herbaciarnia)

Angela Darbinian

Ksawery Bednarek (Carpe Diem)

Anita Ronaz (Droga Mleczna)

Agata Wasiak

Antoni Jankowski (Rozregulowani)

Karolina Tarnawska (Droga Mleczna)

-

 

RADA SZKOŁY I WSPÓŁPRACOWNICY - podział zadań

Premier Szkoły - Hanna Ignaciuk (Supernova)
Wicepremier, Ministerstwo Sportu - Antoni Jankowski (Rozregulowani)
Minister Finansów i bednarów - Ksawery Bednarek (Carpe Diem)
Ministerstwo Rozwoju /spotkania na temat różnych kultur, zawodów, pasji/ - Anita Ronaz (Droga Mleczna)
Ministerstwo Anioła Stróża /opieka nad młodszymi rocznikami, integracja/ - Nicole Ronaz (Droga Mleczna)
Ministerstwo Rekrutacji - Jan Radziwon (Rozregulowani)
Ministerstwo Ekologii - Nina Murawska (Supernova)
Ministerstwo Charytatywności i Wolontariatu - Agata Wasiak, Antonina Nowicka (Czomolungma), Alina Plisiecka  (Rozregulowani)
Ministerstwo Do Spraw Ad Hoc - Natalia Bielawska, Agata Wasiak, Angela Darbinian

 

 

SĄD SZKOLNY

SĘDZIOWIE SĄDU SZKOLNEGO
WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM

Stan uczniowski

Stan rodzicielski

Stan nauczycielski

Ignacy Chylak (Bez Gwarancji)

Katarzyna Dygasiewicz (Bez Gwarancji)

Agnieszka Kołodziej

Maria Malgin (Herbaciarnia)

Anita Krasowska-Skowrońska (Droga Mleczna)

Mariusz Kozłowski

 

Przewodnicząca Sądu Szkolnego - Maria Malgin (Herbaciarnia) /stan uczniowski/


RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH
WYBRANY W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM

Pola Gajkowska / stan uczniowski / Spectrum