Grono Pedagogiczne 2022/2023
BEDNARSKA SZKOŁA PODSTAWOWA
- TERYTORIUM RASZYŃSKA
W WARSZAWIE
dyrektorka
Maria Kotowska
dyrektorka Terytorium Raszyńska
Magdalena Jonas-Poławska
wicedyrektorka
Agnieszka Kowalczyk
* * *
sekretariat
Monika Dylewska
Agata Skałban
wychowawczynie i wychowawcy:
klasy VI
cdn... – Marta Rosłon
Ironia – Monika Ubyszewska
Endorfiny – Tomasz Gut
Forest – Natalia Bielawska
Freedom – Izabela Jach
klasy VII
Festina Lente – Anna Melon-Regulska
Mirage – Katarzyna Puchawska
Peace & Love – Zula Buzurtanowa
Science Fiction – Dorota Lubańska
Space – Zbigniew Byrski
klasy VIII
Avanti – Agata Hrupek
Na Zdrowie – Alicja Dybowska
Nie wiem – Patrycja Lejmel, Piotr Ulatowski
Tsunami – Janusz Kochański
Yin Yang – Joanna Pałach, Elżbieta Waloszek-Głodzik
* * *
język polski:
Natalia Bielawska
Anna Melon-Regulska
Joanna Pałach
Maria Topczewska
język polski dla cudzoziemców:
Izabela Jach
kultura języka polskiego - dla cudzoziemców:
Ryszard Pietrucha
dialog kultur - dla cudzoziemców:
Timur Jalijew
historia:
Piotr Ulatowski
Jan Wiśniewski
wiedza o społeczeństwie:
Zofia Wiśniewska
historia sztuki:
Elżbieta Waloszek-Głodzik
filozofia, etyka:
Olga Kalinowska
Dominik Mokrzewski
religia (rzymskokatolicka):
Maria Pieńkowska
Elżbieta Waloszek-Głodzik
geografia:
Dorota Lubańska
informatyka:
Tomasz Jarnicki
Sebastian Kowalski
Marta Trybuła
matematyka:
Katarzyna Andrejczuk
Anna Dermanowska
Alicja Dybowska
Agata Hrupek
Marta Rosłon
Monika Ubyszewska
fizyka:
Zbigniew Byrski
Marcin Przytulski
chemia:
Agata Hrupek
Agnieszka Kowalczyk
biologia:
Renata Czubaj
Patrycja Lejmel
Jan Małkowski
wychowanie fizyczne:
Tomasz Gut
Przemysław Rowiński
muzyka, zajęcia artystyczne dla cudzoziemców:
Marcin Przytulski
zajęcia teatralne dla cudzoziemców:
Roman Skorowski
plastyka:
Marek Zając
technika:
Elżbieta Waloszek-Głodzik
język angielski:
Daniel Aldridge
Łukasz Halicki
Janusz Kochański
Mariusz Kozłowski
Katarzyna Mill
Elena Pilutkiewicz
Katarzyna Puchawska
język niemiecki:
Małgorzata Rozner
Regina Soszyńska
język francuski:
Maria Bielicka
Joanna Klonowska
język hiszpański:
Paloma Gomez Moreno
Waldemar Kiendziński
Merka Małkowska
Anna Rochowiak
Michał Ścibura
Daria Tracz-Losana
język włoski:
Katarzyna Sołdacka
biblioteka szkolna:
Żana Survila
zajęcia dla osób z dysleksją/dysgrafią:
Małgorzata Kazoń-Walkowiak
pedagog specjalny (oligofrenopedagog):
Ewa Grzesik
opieka psychologiczna, profilaktyka uzależnień:
Maja Lipińska
Katarzyna Malinowska
zajęcia z wychowania do życia w rodzinie:
Renata Czubaj
Maja Lipińska
koordynatorki tutoringu:
Dorota Lubańska
Merka Małkowska
doradczyni do spraw wychowawczych:
Krystyna Starczewska
koordynatorka klas Multikulti, pielęgniarka:
Zula Buzurtanowa
koordynatorka wolontariatu:
Monika Ubyszewska
koordynatorki uczniowskich projektów interdyscyplinarnych:
Merka Małkowska
Joanna Pałach
koordynatorka zajęć fakultatywnych:
Olga Kalinowska
prowadzenie fakultetów – vide news o fakultetach