Przekaż 1% podatku na rzecz naszej Szkoły

Poprawiono: środa, 12, kwiecień 2017

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz Towarzystwa Przyjaciół I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego - organizacji pożytku publicznego. Towarzystwo Przyjaciół I SLO jest organem prowadzącym nasze Gimnazjum.

Kwoty przekazane przez Państwa przeznaczamy w 2017 r. na cele statutowe, a w szczególności na:

• przebudowę schodów wejściowych (dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i zwiększenie bezpieczeństwa),

• gruntowny remont korytarza (parter),

• doposażenie pracowni przedmiotowych,

• dofinansowanie wyjazdów - indywidualnie uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej.

Przekazanie 1% jest dobrowolne i to Państwo decydujecie o przeznaczeniu tej kwoty. Nie jest naszym celem stwarzanie konkurencji dla innych ważnych potrzeb społecznych. Uznajemy, że wszystkim organizacjom pożytku publicznego przyświecają szlachetne intencje, a o ich wsparciu decydują wyłącznie Darczyńcy.

W deklaracji PIT prosimy wpisać:

Numer KRS (PIT-36 poz. 329; PIT-37 poz. 137 ): 0000024016

Cel szczegółowy (PIT-36 poz. 331; PIT-37 poz. 139): Gimnazjum Raszyńska

BARDZO WAŻNE jest wpisanie jako cel szczegółowy naszego Gimnazjum Raszyńska, wtedy z konta Towarzystwa Przyjaciół I SLO przekazane zostaną kwoty na konto szkoły.

Prosimy o przekazanie „1% Twojego podatku na rzecz szkoły Twojego Dziecka” również w tym roku.

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja i Nauczyciele Społecznego Gimnazjum RASZYŃSKA