Dostęp do dzienniczka elektronicznego (IDU) dla Rodziców i uczniów/ uczennic klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017

Poprawiono: środa, 06, wrzesień 2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym został uruchomiony dostęp do internetowego dzienniczka ucznia (IDU) dla Rodziców, uczniów i uczennic klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017. Na adresy mailowe otrzymali Państwo login i hasło do szkolnego dzienniczka internetowego www.idu.edu.pl.  Nadawcą maila będzie IDU - Społeczne Gimnazjum nr 20. W przypadku nieotrzymania maila z loginem i hasłem, prosimy o zwrotną informację do sekretariatu szkoły wraz z podaniem poprawnego adresu e-mail.

Pozwalam sobie powtórnie zamieścić informację na temat sposobu wyszukiwania indywidualnego  numeru  konta bankowego (IDU) do dokonywania płatności za czesne:

www.idu.edu.pl -> wpisać login i hasło -> przewinąć w dół strony -> zakładka DZIECI -> kliknąć w aktywny napis „Płatności” -> Indywidualny nr konta bankowego

Czesne za naukę w gimnazjum wynosi 1130,- zł / miesięcznie płatne przez 12 miesięcy w roku, począwszy od dnia 1 lipca 2016r. Opłaty prosimy wnosić do 5 dnia każdego miesiąca na indywidualne konta bankowe.

Zgodnie z procedurą do spraw opłat i windykacji, prosimy o dostarczenie kopii stałego zlecenia z banku do 29 czerwca 2016 r.

Z wyrazami szacunku,