SP

Koniec roku szkolnego 2016/17 - zaproszenie

Drukuj
Poprawiono: poniedziałek, 28, sierpień 2017

 

Koniec roku szkolnego w gimnazjum na Raszyńskiej to nie jednorazowa impreza, ale cały cykl wydarzeń, na które serdecznie zaproszeni są nie tylko uczniowie i uczennice oraz grono pedagogiczne, ale także rodziny, przyjaciele i znajomi:

14.06 to dzień prezentacji interdyscyplinarnych projektów uczniowskich - w tym roku temat przewodni (wybrany przez Sejm Szkolny) brzmi "Star Wars"; dokładny grafik dnia prezentacji zostanie opublikowany niebawem;

19.06 zapraszamy na doroczny Dzień Sportu - będzie obfitował w wiele ciekawych wydarzeń, m.in. finał Międzyklasowych Koedukacyjnych Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej; wieczorem tego dnia odbędzie się także premiera przedstawienia przygotowanego przez szkolny teatr (dokładny grafik Dnia Sportu również powinien się pojawić niebawem)

20.06 to Dzień Kultury i Rozrywki - kolejne przedstawienie teatru szkolnego (kolejna premiera!), koncert w wykonaniu uczennic i uczniów, turniej carrom (indyjskiego bilarda), gry planszowe - jest w czym wybierać;

21.06 odbędzie się uroczyste pożegnanie klas III - o 16.00 polonez na boisku szkolnym, potem część oficjalna - rozdanie świadectw i nagród, część artystyczna, pożegnania w klasach i poczęstunek przygotowany przez klasy I - serdecznie zapraszamy zwłaszcza rodziców trzecioklasistek i trzecioklasistów!

22.06 odbędzie się zakończenie roku klas I i II - start o g. 10.00; najpierw część oficjalna i ogólna (rozdanie nagród, część artystyczna), potem rozdanie świadectw w klasach. O g. 9.00 (przed rozdaniem świadectw) w kościele p. w. św. Jakuba (przy pl. Narutowicza) odbędzie się msza święta na zakończenie roku szkolnego - zapraszamy do uczestnictwa wszystkich chętnych.


Jeszcze raz serdecznie zapraszam,

Sławomir Sikora

 

 

.