SP

XXIII Igrzyska Szkół Niepublicznych w Sportach Zimowych 2018

Drukuj
Poprawiono: sobota, 06, październik 2018

28378182 1544044352375721 4219860439179306303 n

Z radością informujemy, że szkoły naszego zespołu tradycyjnie przywiozły z mistrzostw złote medale! Gratulacje dla zawodniczek i zawodników oraz kadry trenerskiej!

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Złoty medal - Gimnazjum Raszyńska

Złoty medal - Liceum Bednarska

Złoty medal - Bednarska Szkoła Podstawowa  (przy istotnym wkładzie piątki naszych siódmoklasistów i siódmoklasistek)

 

KLASYFIKACJA GENERALNA NA NAJWSZECHSTRONNIEJSZĄ ZAWODNICZKĘ/ZAWODNIKA

Złoty medal - Melania Bogucka (Incognito), Jakub Małachowski (Incognito)

Srebrny medal - Lena Błasiak (Pod prąd), Stefan Michalski (Szach Mat)

Miejsce czwarte - Julia Jankowska (Czomolungma), Jan Korolec (Szach Mat)

Miejsce piąte - Maciej Bucki (Spectrum), Antoni Ciałowicz (Pod prąd)

 

 

ŁYŻWY

Gimnazjum

Brązowy medal - Jakub Małachowski (Incognito)

Miejsce czwarte - Stefan Michalski (Szach Mat)

Miejsce piąte - Jan Korolec (Szach Mat)

 

Kategoria klas VI-VII

Srebrny medal - Anna Smuga (Pod prąd)

Miejsce piąte - Lena Błasiak (Pod prąd)


 

NARTY BIEGOWE

Gimnazjum

Złoty medal - Melania Bogucka (Incognito)

Srebrny medal - Jakub Małachowski (Incognito)

Brązowy medal - Julia Jankowska (Czomolungma), Stefan Michalski (Szach Mat)

Miejsce czwarte - Jan Korolec (Szach Mat)

Miejsce piąte - Antoni Jankowski (Rozregulowani)

Miejsce szóste - Maciej Bucki (Spectrum)

 

Kategoria klas VI-VII

Miejsce piąte - Lena Błasiak (Pod prąd)

Miejsce szóste - Antoni Ciałowicz (Pod prąd)

 

 

SLALOM GIGANT

Gimnazjum

Złoty medal - Jakub Małachowski (Incognito)

Srebrny medal - Melania Bogucka (Incognito)

Brązowy medal - Stefan Michalski (Szach Mat)

Miejsce czwarte - Jan Korolec (Szach Mat), Zofia Wilczura (Incognito)

Miejsce piąte - Julia Jankowska (Czomolungma)

 

Kategoria klas VI-VII

Złoty medal - Lena Błasiak (Pod prąd)

Brązowy medal - Antoni Ciałowicz (Pod prąd)

Miejsce szóste - Hanna Ignaciuk (Supernova)

 

 

SNOWBOARD

Gimnazjum

Złoty medal - Melania Bogucka (Incognito), Stefan Michalski (Szach Mat)

Brązowy medal - Jan Korolec (Szach Mat)

Miejsce czwarte - Jakub Małachowski (Incognito)

Miejsce piąte - Monika Gilicińska (Rozregulowani)

 

Kategoria klas VI-VII

Miejsce czwarte - Brunon Krzyżowski (Supernova)

 

 

Anna Olszańska

 

 28378027 1544026399044183 7879860458154780873 n

.