Skład Sejmu Szkolnego, Rady Szkoły, Sądu Szkolnego oraz stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich kadencji 2019/20
SEJM SZKOLNY
POSŁOWIE NA SEJM SZKOLNY
WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM (STANOWYM)
Stan uczniowski |
Stan rodzicielski |
Stan nauczycielski |
Olivier Grodecki (Genesis) | Anita Krasowska-Skowrońska | Patrycja Lejmel |
Francesca Koegl (Shanti) | Beata Podlasek-Grodecka | Ewa Lewicka |
Leopold Kuciński (Bez Gwarancji) | Katarzyna Tamara Rud | Daria Losana-Tracz |
Mika Umeda (Epicentrum) |
Aleksandra Winiarska | Krystyna Starczewska |
Olaf Zinkiewicz (Shanti) | Adam Zozula | Piotr Ulatowski |
POSŁOWIE NA SEJM SZKOLNY – DELEGACI Z KLAS
(uczniowie i rodzice wybrani w głosowaniach wewnątrzklasowych
oraz wychowawcy)
KLASA |
Uczeń |
Rodzic |
Wychowawca |
Ad Astra |
Stanisław Dzieduszycki |
Małgorzata Nowosad |
Natalia Bielawska |
Back to the Future & Eminem’s |
Konstantin Iankovskii |
Natalia Skorowska |
Timur Jalijew |
Bez Aspektu |
Natalia Żukowska |
Szymon Michalik |
Żana Survila |
Bez Gwarancji |
Aleksander Galusiakowski |
Anna Mills |
Agata Wasiak |
Droga Mleczna |
Maksym Harton |
Andrzej Horawa |
Joanna Pałach |
Epicentrum |
Maciej Radomski |
Olga Kwiecińska |
Olga Kalinowska |
Fraktal |
Julia Alber |
Anna Bichta |
Marta Rosłon |
Genesis |
Sara Koch |
Wojciech Grodecki |
Anna Melon-Regulska |
Herbaciarnia |
Weronika Wiland |
Krystyna Lewenfisz-Kulesza |
Elżbieta Waloszek-Głodzik |
Makai |
Jakub Hawryluk |
Anna Różańska |
Zbigniew Byrski |
No Limit |
Stanisław Jankowski |
Dorota Piasecka-Mazur |
Tomasz Gut |
Reakcja Łańcuchowa |
Julia Glusman |
Olga Pigłowska |
Gonzalo Ortega Sanchez |
Shanti |
Paweł Salamon |
Michał Gogolewski |
Janusz Kochański |
Prezydium Sejmu Szkolnego:
Marszałkini - Francesca Koegl (stan uczniowski)
Wicemarszałkini - Anna Różańska (stan rodzicielski)
Wicemarszałkini - Olga Kalinowska (stan nauczycielski)
RADA SZKOŁY
CZŁONKOWIE RADY SZKOŁY WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM
Stan uczniowski |
Stan rodzicielski |
Stan nauczycielski |
Lena Grabowska - klasy VI (Ad Astra) | Elżbieta Dobrzyńska-Bajger | Dorota Lubańska |
Agata Tarnawska - klasy VI (Ad Astra) | Anita Ronaz | Żana Survila |
Mika Umeda - klasy VII (Epicentrum) |
Karolina Tarnawska | Zofia Wiślicka |
Maksymilian Dryżałowski - klasy VIII (Herbaciarnia) | - | - |
Maria Tarnawska - klasy VIII (Droga Mleczna) | ||
- |
Premier szkoły - Lena Grabowska
Wicepremier, Ministerstwo Finansów - Agata Tarnawska
Ministerstwo Wolontariatu - Julia Kwiatkowska
Ministerstwo Nauki - Karina Skowrońska
Ministerstwo Integracji - Nicole Ronaz
Ministerstwo Kultury i Sztuki - Gaja Paszkowska
Ministerstwo Integracji Zespołu Szkół - Piotr Kudelski
Ministerstwo sportu - Maksymilian Dryżałowski
Ministerstwo Ekologii i Porządku - Mika Umeda
SĄD SZKOLNY
SĘDZIOWIE SĄDU SZKOLNEGO
WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM
Stan uczniowski |
Stan rodzicielski |
Stan nauczycielski |
Sonia Grodecka (Epicentrum) | Aleksandra Szyłło-Marques | Magdalena Kiziukiewicz |
Ewa Winiarska (Ad Astra) | Maciej Domański | Anna Przyrowska |
Przewodnicząca Sądu Szkolnego - Ewa Winiarska (stan uczniowski)
RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH
WYBRANY W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM
Gaja Paszkowska / stan uczniowski / Droga Mleczna