Grono Pedagogiczne 2022/2023

Drukuj
Poprawiono: środa, 07, wrzesień 2022

 

 

 

BEDNARSKA SZKOŁA PODSTAWOWA

- TERYTORIUM RASZYŃSKA 

W WARSZAWIE

 

dyrektorka

Maria Kotowska

 

dyrektorka Terytorium Raszyńska

Magdalena Jonas-Poławska

 

wicedyrektorka

Agnieszka Kowalczyk

 

 

 

*  *  *

 

sekretariat

Monika Dylewska

Agata Skałban

 

 

 

wychowawczynie i wychowawcy:

 

klasy VI

6NB – Natalia Bielawska

6MU – Monika Ubyszewska

6MR – Marta Rosłon

6TG – Tomasz Gut

6 Multikulti – Izabela Jach

 

klasy VII

Festina Lente – Anna Melon-Regulska

Science Fiction – Dorota Lubańska

Space – Zbigniew Byrski

Mirage – Katarzyna Puchawska

7 Multikulti – Zula Buzurtanowa

 

klasy VIII

Avanti – Agata Hrupek

Tsunami – Janusz Kochański

Yin Yang  – Joanna Pałach, Elżbieta Waloszek-Głodzik

Nie wiem – Patrycja Lejmel, Piotr Ulatowski

Na Zdrowie (8 Multikulti) – Alicja Dybowska

 

 

*   *   *

 

język polski:

Natalia Bielawska

Anna Melon-Regulska

Joanna Pałach

Maria Topczewska

 

 

język polski dla cudzoziemców:

Izabela Jach

 

 

kultura języka polskiego - dla cudzoziemców:

Ryszard Pietrucha

 

 

dialog kultur - dla cudzoziemców:

Timur Jalijew

 

 

historia:

Piotr Ulatowski

Jan Wiśniewski

 

 

wiedza o społeczeństwie:

Zofia Wiśniewska

 

 

historia sztuki:

Elżbieta Waloszek-Głodzik

 

 

filozofia, etyka:

Olga Kalinowska

Dominik Mokrzewski

 

 

religia (rzymskokatolicka):

Maria Pieńkowska

Elżbieta Waloszek-Głodzik

 

 

geografia:

Dorota Lubańska

 

 

informatyka:

Tomasz Jarnicki

Sebastian Kowalski

Marta Trybuła

 

 

matematyka:

Katarzyna Andrejczuk

Anna Dermanowska

Alicja Dybowska

Agata Hrupek

Marta Rosłon

Monika Ubyszewska

 

 

fizyka:

Zbigniew Byrsk

Marcin Przytulski

 

 

chemia:

Agata Hrupek

Agnieszka Kowalczyk

 

 

biologia:

Renata Czubaj

Patrycja Lejmel

Jan Małkowski

 

 

wychowanie fizyczne:

Tomasz Gut

Przemysław Rowiński

 

 

muzyka, zajęcia artystyczne dla cudzoziemców:

Marcin Przytulski

 

 

zajęcia teatralne dla cudzoziemców:

Roman Skorowski

 

 

plastyka:

Marek Zając

 

 

technika:

Elżbieta Waloszek-Głodzik

 

 

język angielski:

Daniel Aldridge

Łukasz Halicki

Janusz Kochański

Mariusz Kozłowski

Katarzyna Mill

Elena Pilutkiewicz

Katarzyna Puchawska

 

 

język niemiecki:

Małgorzata Rozner

Regina Soszyńska

 

 

język francuski:

Maria Bielicka

Joanna Klonowska

 

 

język hiszpański:

Paloma Gomez Moreno

Waldemar Kiendziński

Merka Małkowska

Anna Rochowiak

Michał Ścibura

Daria Tracz-Losana

 

 

język włoski:

Katarzyna Sołdacka

 

 

biblioteka szkolna:

Żana Survila

 

 

zajęcia dla osób z dysleksją/dysgrafią:

Małgorzata Kazoń-Walkowiak

 

 

pedagog specjalny (oligofrenopedagog):

Ewa Grzesik

 

 

opieka psychologiczna, profilaktyka uzależnień:

Maja Lipińska

Katarzyna Malinowska

 

 

zajęcia z wychowania do życia w rodzinie:

Renata Czubaj

Maja Lipińska

 

 

koordynatorki tutoringu:

Dorota Lubańska

Merka Małkowska

 

 

doradczyni do spraw wychowawczych:

Krystyna Starczewska

 

 

koordynatorka klas Multikulti, pielęgniarka:

Zula Buzurtanowa

 

 

koordynatorka wolontariatu:

Monika Ubyszewska

 

 

koordynatorki uczniowskich projektów interdyscyplinarnych:

Merka Małkowska

Joanna Pałach

 

 

koordynatorka zajęć fakultatywnych:

Olga Kalinowska

 

 

prowadzenie fakultetów – vide news o fakultetach

 

 

 

 

 

.