Zmiana terminu egzaminów wstępnych do klas 6

Poprawiono: wtorek, 02, luty 2021

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów i pracowników, biorąc pod uwagę aktualną sytuację w Warszawie oraz decyzję Premiera Morawieckiego w sprawie zamknięcia placówek edukacyjnych informujemy, że Szkoła BSP Terytorium Raszyńska od czwartku 12 marca jest zamknięta na okres minimum 2 tygodni.

W związku z tym egzaminy wstępne do klas 6, zaplanowane na 21.03.2020, zostają odwołane. Z racji dynamicznie zmieniającej się sytuacji, obecnie nie jesteśmy w stanie wyznaczyć nowego terminu. Będziemy na bieżąco informować Państwa drogą mailową.

Liczymy na Państwa zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Sekretariat szkoły pozostaje czynny do końca tygodnia. Gdybyście mieli Państwo jakiekolwiek wątpliwości, a kontakt telefoniczny byłby utrudniony, prosimy o kontakt mailowy.

Magdalena Jonas – Poławska
Dyrektorka szkoły