SP

Organizacja roku szkolnego 2019/20

Drukuj

WRZESIEŃ

2.09 (poniedziałek)

  • Uroczysta inauguracja roku szkolnego wszystkich szkół Zespołu „Bednarska” w Audytorium Maximum na Uniwersytecie Warszawskim, godz.  17.00

3.09 (wtorek)

  • Klasy szóste i  siódme – spotkania z wychowawcami 8.45-14.00
  • Pozostałe klasy lekcje według planu

5.09 (czwartek)

  • Zebranie rodziców z dyrekcją szkoły godz.17.30
  • Po zebraniu dla klas szóstych i siódmych zebrania w klasach z wychowawcami

16-20.09 (pon.-pt.)

  • Wycieczka integracyjna dla klas siódmych

23-27.09(pon.-pt.)

  • Wycieczka integracyjna dla klas szóstych
   

PAŹDZIERNK

4.10 (piątek)

  • Otrzęsiny klas siódmych

5.10 (sobota)

  • Otrzęsiny klas szóstych

7.10 (poniedziałek)

  • Rada pedagogiczna dla nauczycieli uczących klasy szóste i siódme godz.16.00

10.10 (czwartek)

  • Spotkanie dla rodziców klas 8  z dyrektorkami liceów ( bez  IB) godz.17.30

14.10 (poniedziałek)

  • Dzień nauczyciela, dzień wolny

15.10 (wtorek)

  • Otwarcie kampanii wyborczej do demokratycznych władz szkoły

31.10 (czwartek)

  • Dzień dyrektorski

LISTOPAD

1.11 (piątek)

  • Wszystkich Świętych , dzień wolny od zajęć lekcyjnych

8.11(piątek)

  • Uroczystość z okazji Święta Niepodległości

11.11 (poniedziałek)

  • Święto niepodległości , dzień wolny od zajęć dydaktycznych

18.11 (poniedziałek)

  • Półsemestralna Rada Pedagogiczna

19.11 (wtorek)

  • Wiec wyborczy

21.11.(czwartek)

  • Zebranie z rodzicami godz.17.30, wywiadówka, głosowanie rodziców, spotkania indywidualne za rodzicami

25.11 (poniedziałek)

  • Głosowanie stanu uczniowskiego i nauczycielskiego (I termin)

26.11 (wtorek)

  • Głosowanie stanu uczniowskiego i nauczycielskiego (II termin)

29.11 (piątek)

  • Ogłoszenie wyników wyborów

GRUDZIEŃ

20.12 (piątek)

  • Wigilia szkolna

23.12.2019-6.01.2020

  • Przerwa świąteczna
  • 2 i 3.01 dzień dyrektorski

STYCZEŃ/LUTY

   

7.02(piątek)

  • Bal karnawałowy dla uchodźców

1.02 (sobota)

  • Dzień otwarty dla kandydatów do klas szóstych

3.02  (poniedziałek)

  • Semestralna Rada Pedagogiczna

6.02 (czwartek)

  • Zebranie klasowe z wychowawczyniami i wychowawcami w klasach godz.17.30

6.02 (czwartek)

  • Spotkania indywidualne z nauczycielkami i nauczycielami , godz.18.00

10.02 – 23.02

  • Ferie zimowe

24.02-28.02

  • Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Białce

29.02 (sobota)

  • Dzień otwarty dla kandydatów do klas szóstych

MARZEC

14.03 (sobota)

  • Egzamin pisemny dla kandydatów do klas szóstych

KWIECIEŃ

6,7,8.04 (pn-śr)

  • Rekolekcje wielkopostne , zajęcia do godz.12.00

9.04(czw.) – 14.04 (wt)

  • Wiosenna Przerwa Świąteczna

21,22,23.04 (wt.czw.)

  • Egzamin ósmoklasisty

17,18.04 (piąt.-sob.)

  • Ustne egzaminy dla kandydatów do klas szóstych

24,25.04 (piąt.sob.)

  • Ustne egzaminy dla kandydatów do klas szóstych

30.04 (czwartek) do ustalenia

  • Uroczystość z okazji Konstytucji 3 Maja

MAJ

1.05(piąt.)

  • Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

8.05 (piątek)

  • Ostateczny termin powiadomienia uczniów o zagrożeniu oceną niedostateczną  na koniec roku

11.05 (poniedziałek)

  • Półsemestralna Rada Pedagogiczna

14.05 (czwartek)

  • Spotkania indywidualne z nauczycielkami i nauczycielami

18-22.05 (pon.-pt.)

  • Wycieczki wiosenne

29.05 (piątek)

  • Ostateczny termin powiadomienia uczniów o przewidywanych ocenach na koniec roku oraz ocenach z zachowania

CZERWIEC

8.06 (poniedziałek)

  • Klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna

9,10.06 (wt. , śr.)

  • Ewentualne egzaminy sprawdzające

11.06 (czwartek)

  • Boże Ciało , dzień wolny od zajęć dydaktycznych

12.06 (piątek)

  • Dzień dyrektorski

15-18.06 (pn.-czw.)

  • Dni projektowe

19.06 (piątek)

  • Prezentacja projektów

22.06 (poniedziałek)

  • Dzień kultury
  • Zatwierdzająca Rada Pedagogiczna

23.06 (wtorek)

  • Dzień sportu

24.06 (środa )

  • Zakończenie roku szkolnego dla klas VIII

25.06 (czwartek)

  • Zakończenie roku szkolnego dla klas VI i VII

 

 

.