Grono Pedagogiczne 2020/2021

Drukuj
Poprawiono: poniedziałek, 22, luty 2021

 

 

 

BEDNARSKA SZKOŁA PODSTAWOWA

- TERYTORIUM RASZYŃSKA 

W WARSZAWIE

 

dyrektorka

Maria Kotowska

 

dyrektorka Terytorium Raszyńska

Magdalena Jonas-Poławska

 

wicedyrektorka

Agnieszka Kowalczyk

 

 

 

*  *  *

 

sekretariat

Monika Dylewska

Agata Skałban

 

 

 

wychowawczynie i wychowawcy:

 

klasy VI

6 Avanti – Agata Hrupek

6 Tsunami – Janusz Kochański

6 Yin Yang  – Joanna Pałach, Elżbieta Waloszek-Głodzik

6 Nie Wiem – Patrycja Lejmel, Piotr Ulatowski

 

klasy VII

Ad Astra – Natalia Bielawska

Bez Aspektu – Zofia Wiślicka, Żana Survila

Fraktal – Marta Rosłon

No Limit – Tomasz Gut

 

klasy VIII

Genesis – Anna Melon-Regulska

Epicentrum – Olga Kalinowska

Makai – Zbigniew Byrski

Reakcja Łańcuchowa – Mariusz Kozłowski

 

 

klasy MULTIKULTI Zulfia Buzurtanowa (koordynatorka Multikulti, wychowawczyni), Timur Jalijew (wychowawca)

 

 

 

*   *   *

 

język polski:

Natalia Bielawska

Anna Melon-Regulska

Joanna Pałach

Maria Topczewska

 

 

język polski dla cudzoziemców:

Dorota Paszyńska

 

 

kultura języka polskiego, historia, geografia - dla cudzoziemców:

Ryszard Pietrucha

 

 

dialog kultur - dla cudzoziemców:

Timur Jalijew

 

 

historia:

Dorota Mackenzie (na urlopie)

Agnieszka Siatkowska-Woźniak

Piotr Ulatowski

 

 

wiedza o społeczeństwie:

Agnieszka Siatkowska-Woźniak

Zofia Wiśniewska

 

 

 

historia sztuki:

Agnieszka Siatkowska-Woźniak

Elżbieta Waloszek-Głodzik

 

 

filozofia, etyka:

Olga Kalinowska

Dominik Mokrzewski

Krystyna Starczewska

 

 

religia (rzymskokatolicka):

Maria Pieńkowska

Elżbieta Waloszek-Głodzik

 

 

geografia:

Dorota Lubańska

 

 

informatyka:

Sebastian Kowalski

Witold Kranas

Marta Trybuła

 

 

matematyka:

Katarzyna Andrejczuk

Anna Dermanowska

Alicja Dybowska

Agata Hrupek

Marta Rosłon

Ewa Strojnowska

Zofia Wiślicka

 

 

fizyka:

Zbigniew Byrski

Magdalena Kiziukiewicz

 

 

 

chemia:

Agata Hrupek

Magdalena Kiziukiewicz

Agnieszka Kowalczyk

 

 

biologia:

Renata Czubaj

Patrycja Lejmel

Jan Małkowski

 

 

wychowanie fizyczne:

Anna Górnicka

Tomasz Gut

 

 

muzyka:

Marcin Przytulski

 

 

plastyka:

Marek Zając

 

 

technika:

Elżbieta Waloszek-Głodzik

 

 

język angielski:

Daniel Aldridge

Moses Anguzu

Łukasz Halicki

Janusz Kochański

Mariusz Kozłowski

Dorota Mackenzie (na urlopie)

Katarzyna Mill

Elena Pilutkiewicz

Katarzyna Puchawska

Anna Szarzec

 

 

język niemiecki:

Ewa Lilpop

Regina Soszyńska

 

 

język francuski:

Maria Bielicka

 

 

język hiszpański:

Laura Costa Pla

Agata Duran

Merka Małkowska

Gonzalo Ortega Sanchez

Anna Rochowiak

Daria Tracz-Losana

 

 

język włoski:

Marta Bonanno

 

 

biblioteka:

Żana Survila

 

 

zajęcia dla osób z dysleksją/dysgrafią:

Małgorzata Kazoń-Walkowiak

 

 

psycholog:

Maja Lipińska

 

 

doradczyni do spraw wychowawczych:

Krystyna Starczewska

 

 

pielęgniarka:

Zulfia Buzurtanowa

 

 

projekty artystyczne, wolontariat:

Aga Viburno

 

 

fakultety – vide news o fakultetach

 

 

 

 

 

.