Sukcesy sportowe 2012/13

 

Z dumą informujemy, że reprezentacja sportowa Zespołu Szkół "Bednarska" zdobyła Mistrzostwo Polski podczas XVIII Zimowych Igrzysk Szkół Niepublicznych - Zakopane, Witów 2013 !!!
Mamy złoty medal w klasyfikacji generalnej oraz wiele znakomitych wyników w poszczególnych dyscyplinach.

Gratulujemy wszystkim, a zwłaszcza:

Neli Kręglickiej (Eksplozja) za zdobycie złotego medalu w kategorii SNOWBOARD
Idzie Czajkowskiej (Gimnazjum Starowa) za zdobycie złotego medalu w kategorii ŁYŻWY
Zuzannie Czapskiej (Eksplozja) za zdobycie srebrnego medalu w kategorii SLALOM GIGANT
Stanisławowi Wojtiukowi (Apokalipsa) za zdobycie srebrnego medalu w kategorii BIEGI NARCIARSKIE

Gimnazjalny skład naszej zwycięskiej reprezentacji:

Ida Czajkowska (Gimnazjum Starowa), Zuzanna Czapska (Eksplozja), Natalia Dercz (Fenoloftaleina), Agata Jaszczura (Paracetamol), Hanna Kasprzak (Apokalipsa), Nela Kręglicka (Eksplozja), Katarzyna Ortonowska (Tak), Marta Piotrowska (Bez komentarza), Maria Prokesz (Bez komentarza), Aleksandra Solińska (Fenoloftaleina), Zofia Zdort (Paracetamol);

Eryk Baczyński (Nadrzewoszu), Filip Bojanowski (Gimnazjum Startowa), Maciej Chodkowski (Iluzja), Bartłomiej Kopacz (Eksplozja), Antoni Krenz (Fenoloftaleina), Bernard Krzyżowski (Eksplozja), Franciszek Madler (Paracetamol), Jędrzej Madler (Etna), Aleksander Małachowski (Fatamorgana), Maksym Michalak (Fenoloftaleina), Leon Michalski (Paracetamol), Patryk Moczulski (Fenoloftaleina), Aleksander Pęszko (Apokalipsa), Jan Radzimiński (Nadrzewoszu), Stanisław Wojtiuk (Apokalipsa).

 

kilka zdjęć można zobaczyć tutaj: http://rasz2.blogspot.com/2013/03/xviii-zimowe-igrzyska-szko.html

 

Gratulujemy także sukcesów futbolowych w turnieju "Złota Piłka":

Turniej "Złota Piłka" to turniej piłkarski, w którym uczestniczą uczniowie z Warszawy i okolic.

W kategorii GIMNAZJA zgłosiło się w tym roku szkolnym (2012/13) około 50 drużyn, zatem nasze wyniki są całkiem dobre!

II drużyna Raszyńskiej ("Raszyńska II") zajęła miejsca od 8 do 16 i grali w niej:

Adam Gryzik, Bernard Krzyżowski, Adam Czakański, Adam Soldaev, Łukasz Wilski-Jałoszyński, Tymoteusz Kardach, Shamhan Erzanukaev, Dominik Palacz, Fryderyk Kuhn, Michał Bartyzel.

I drużyna Raszyńskiej ("Raszyńska I") zajęła miejsca od 5 do 8 i grali w niej:

Jan Wiewiór, Jerald O'Connor, Eryk Baczyński, Antoni Pociupany, Antoni Porayski-Pomsta, Jan Masny, Jan Wojczyński, Krzysztof Stefanowicz, Franciszek Madler, Michał Wapiński, Aleksander Górski.

Żeńska reprezentacja naszego gimnazjum zdobyła Mistrzostwo Ochoty w Piłce Nożnej Dziewcząt (wygrała etap dzielnicowy), do dalszych etapów nie mogła przystąpić z zewnętrznych przyczyn organizacyjnych.

Tak więc Mistrzyniami Ochoty w piłce nożnej dziewcząt 2012/13 zostały:

Aleksandra Kołakowska, Anna Chrząszcz, Weronika Śmigielska, Sinem Sakarya, Luiza Romanowska, Agnieszka Kawalec, Victoria Nguyen, Zuzanna Czapska.

 

 

.