Sukcesy sportowe 2014/15

 

Na XX Mistrzostwach Polski Szkół Niepublicznych w Sportach Zimowych

nasza reprezentacja zdobyła to, co najważniejsze czyli ZŁOTY MEDAL DLA DRUŻYNY;

indywidualne sukcesy zamieszczamy poniżej:

 

NARTY BIEGOWE

złote medale: Michał Iliev (z klasy Wielka Niewiadoma), Anna Gdańska (z klasy Wielka Niewiadoma),

brązowe medale: Stanisław Wojtiuk (z klasy Apokalipsa), Zofia Zdort (z klasy Paracetamol),

miejsce 5: Franciszek Madler (z klasy Paracetamol),

 

ŁYŻWY

srebrne medale: Anna Gdańska (z klasy Wielka Niewiadoma), Leon Michalski (z klasy Paracetamol),

miejsce 4: Marika Rychlik (Amalgamat), Stanisław Wojtiuk (Apokalipsa),

SLALOM GIGANT

złote medale: Zofia Zdort (z klasy Paracetamol), Franciszek Madler (z klasy Paracetamol),

srebrny medal: Stanisław Wojtiuk (z klasy Apokalipsa),

miejsce 4: Leon Michalski (z klasy Paracetamol),

miejsce 5: Tomasz Wiślicki (z klasy Fatamorgana),

 

SNOWBOARD

złoty medal: Stanisław Wojtiuk (z klasy Apokalipsa),

srebrny medal: Anna Gdańska (z klasy Wielka Niewiadoma),

 

KLASYFIKACJA GENERALNA  (na najbardziej wszechstronnego zawodnika/zawodniczkę):

złote medale: Anna Gdańska, Stanisław Wojtiuk,  

srebrny medal: Zofia Zdort,

brązowy medal: Leon Michalski,

miejsce 6: Franciszek Madler.

 

 

Poza sportami zimowymi odnieśliśmy sukcesy także w piłce nożnej.

 

Drużyna chłopców w składzie:

1. Michał Bartyzel (klasa Tak)

2. Kajetan Chlipalski (klasa Wielka Niewiadoma)

3. Franciszek Madler (klasa Paracetamol)

4. Michał Gricuk (klasa Apokalipsa)

5. Michał Gładysz (klasa Tak)

6. Michał Tomczuk (klasa Paracetamol)

7. Szymon Butryn (klasa Fatamorgana)

8. Vachik Petrosjan (klasa Elizjum)

9. Łukasz Wilski-Jałoszyński (klasa Paracetamol)

10. Adam Sierakowski (klasa Elizjum)

zdobyła srebrny medal w turnieju "Gramy o Złotą Piłkę".



W turnieju „COCA-COLA CUP 2015”
Chłopcy w rozgrywkach grupowych zajęli II miejsce
skład:
1. Franciszek Madler (klasa Paracetamol)
2. Łukasz Wilski-Jałoszyński (klasa Paracetamol)
3. Michał Gricuk (klasa Apokalipsa)
4. Michał Gładysz (klasa Tak)
5. Michał Bartyzel (klasa Tak)
6. Trung Nguyen Van (klasa Imagiro)
7. Filip Wylegała (klasa Kocham Cię)
8. Antoni Siciński (klasa Stopklatka)
10. Aleksander Dębski (klasa Kocham Cię)
 
Dziewczyny w rozgrywkach grupowych zajęły III miejsce 
skład:
1. Agnieszka Kawalec (klasa Tak)
2. Zofia Karolak (klasa Tak)
3. Emilia Janusz (klasa Tak)
4. Natalia Szczepańska (klasa Paracetamol)
5. Halina Ravensdale (klasa Paracetamol)
6. Matylda Rataszewska (klasa Ohana)
7. Emilia Makarenko (klasa Elizjum)
8. Antonina Zduniewicz-Dec (klasa Rabarbar)
9. Justyna Parjaszewska (klasa Amalgamat)
10. Gabriela Kowalewska (klasa Ohana)

 

 

W turnieju "Gramy o Złotą Piłkę" 2015 nasza drużyna dziewcząt osiągnęła V miejsce w klasyfikacji końcowej (grały drużyny z całego województwa mazowieckiego).

 
SKŁAD NASZEJ REPREZENTACJI:
 
1.          Agnieszka Kawalec (z klasy Tak)
2.          Halina Ravensdale (z klasy Paracetamol)
3.          Matylda Rataszewska (z klasy Ohana)
4.          Justyna Parjaszewska (z klasy Amalgamat)
5.          Antonina Zduniewicz-Dec (z klasy Rabarbar)
6.          Zofia Karolak (z klasy Tak)
7.          Emilia Janusz (z klasy Tak)
8.          Emilia Makarenko (z klasy Elizjum)
9.          Natalia Szczepańska (z klasy Paracetamol)
10.        Olimpia Delgado-Górecka (z klasy Wielka Niewiadoma)

 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Grono Pedagogiczne Społecznego Gimnazjum nr 20

 

 

.