SP

Ekipa Raszyńskiej znów z pucharem! - XXI MPSNwSZ 2016

 

W drugim tygodniu marca 2016 miały miejsce zawody w Białce czyli XXI Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Sportach Zimowych.

Z przyjemnością przedstawiamy wyniki naszej sportowej reprezentacji. Białka 2016

WYNIKI:

 

Dzień pierwszy - narty biegowe:

Złoty medal: Michał Iliev, Anna Gdańska (z klasy Wielka Niewiadoma)

Srebrny medal: Jakub Małachowski (z klasy Incognito)

Brązowy medal: Krystian Kennedy (z klasy Wielka Niewiadoma)

Miejsce czwarte: Ewa Wikalińska (z klasy Incognito), Bartosz Wikaliński (z klasy Imagiro)

Miejsce piąte: Jan Ciałowicz (z klasy Wielka Niewiadoma)

I jeszcze dużo bardzo dobrych wyników – na tyle dużo, że łączna liczba punktów wyniosła 738, co jest rekordem liczby punktów zdobytych przez nasze gimnazjum w jednej konkurencji.

 

Dzień drugi - łyżwy:

Złoty medal: Marika Rychlik (z klasy Amalgamat)

Miejsce czwarte: Anna Gdańska (z klasy Wielka Niewiadoma)

Miejsce piąte: Ewa Wikalińska (z klasy Imcognito)

MIejsce szóste: Jan Ciałowicz (z klasy Wielka Niewiadoma), Melania Bogucka (z klasy Incognito)

Łączna liczba punktów zdobytych w tym dniu przez reprezentację: 651.

 

Dzień trzeci - slalom gigant:

Złoty medal: Tadeusz Ejchart (z klasy Incognito)

Miejsce czwarte: Jan Korolec (z klasy Szach Mat)

Miejsce piąte: Melania Bogucka (z klasy Incognito), Nikodem Kasak (z klasy Rabarbar)

Miejsce szóste: Stefan Michalski (z klasy Szach Mat)

Łączna liczba punktów w dniu trzecim: 695.

 

Dzień czwarty - snowboard:

Brązowy medal: Jan Ciałowicz (z klasy Wielka Niewiadoma)

Piąte miejsce: Anna Gdańska (z klasy Wielka Niewiadoma)

Szóste miejsce: Aleksander Ortonowski (z klasy Infinity)

 

Klasyfikacja generalna drużynowa - złoty medal naszej drużyny (2625 punktów),

srebrny medal SG "Dębinka" (1268 punktów), brązowy medal Gimnazjum Przymierza Rodzin (1098 punktów).

 

Klasyfikacja generalna na najwszechstronniejszego zawodnika:

Zloty medal: Jakub Małachowski (z klasy Incognito)

Srebrny medal: Jan Ciałowicz, Anna Gdańska (z klasy Wielka Niewiadoma)

Brązowy medal: Melania Bogucka (z klasy Incognito)

Czwarte miejsce: Michał Iliev (z klasy Wielka Niewiadoma)

Szóste miejsce: Tadeusz Ejchart (z klasy Incognito)

 

Gratulacje dla wszystkich zawodników

oraz dla trenerów i opiekunów:

Pana Marka Górnickiego, Pana Tomasza Guta,

Pani Anny Olszańskiej i Pana Wojciecha Olszewskiego

Galeria - XXI Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych

Dzień pierwszy - narciarstwo biegowe
Dzień drugi - łyżwiarstwo szybkie
Dzień trzeci - slalom gigant i dekoracje za trzy pierwsze dni
Dzień czwarty - snowboard i dekoracje za snowboard, klasyfikację indywidualną i generalną
.