Osiągnięcia naszych uczennic i uczniów w roku szkolnym 2013/14

Drukuj
O.K.

 

Serdeczne gratulacje od całej Rady Pedagogicznej dla naszych wspaniałych uczennic i uczniów, którzy odnieśli w tym roku szkolnym 2013/14 następujące sukcesy:

 

JĘZYK POLSKI

  • Gratulujemy przejścia do drugiego etapu Konkursu Języka Polskiego:

Ani Boskiej (z Iluzji), Norze Hilgier (z Iluzji), Zofii Kubaszewskiej (z Eksplozji), Antkowi Porayskiemu-Pomście (z Eksplozji), Kamili Skrzypek (z Apokalipsy), Weronice Bagińskiej (z Fatamorgany) oraz Idzie Zając (z Iluzji).

  • Gratulujemy przejścia do trzeciego etapu Konkursu Języka Polskiego:

Zofii Kubaszewskiej (z Eksplozji), Antkowi Porayskiemu-Pomście (z Eksplozji), i Kamili Skrzypek (z Apokalipsy)

  • Serdecznie gratulujemy

Zofii Kubaszewskiej (z Ekspolzji), Kamili Skrzypek (z Apokalipsy), Antkowi Porayskiemu-Pomście (z Eksplozji)

tytułu finalisty Konkursu Języka Polskiego!


JĘZYK ANGIELSKI

  • Gratulujemy przejścia do drugiego etapu Konkursu Kuratoryjnego Języka Angielskiego:

Aleksandrze Nalewajek (z Eksplozji), Maciejowi Kępczyńskiemu (z Nadrzewoszu), Krzysztofowi Batorowi (z Pargrafu 22), Julii Pasiorowskiej (z Ohany), Oliwii Sokół (z Rabarbaru), Krzysztofowi Rojkowi (z Paragrafu 22), Łukaszowi Wilskiemu (z Paracetamolu), Kornelii Kennedy (z Iluzji), Neli Kręglickiej (z Eksplozji), Helenie Żylińskiej (z Iluzji) i Michałowi Gricukowi (z Apokalipsy)

  • Gratulujemy przejścia do drugiego etapu Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów:

Halinie Ravensdale (z Paracetamolu), Krzysztofowi Batorowi (z Paragrafu 22), Łukaszowi Wilskiemu (z Paracetamolu), Natalii Quynh Nguyen Cong (z Paragrafu 22), Kornelii Kennedy (z Iluzji), Julii Pasiorowskiej (z Ohany), Neli Kręglickiej (z Iluzji), Olivii Sokół (z Rabarbaru), Matyldzie Kępie (z Eksplozji), Dagmarze Prus (z Paragrafu 22), Adamowi Hałasowi (z Iluzji), Fryderykowi Kuhn (z Iluzji), Karolinie Mikołajczyk (z Paragrafu 22), Aleksandrze Nalewajek (z Eksplozji) i Joannie Nowińskiej (z Fatamorgany).

  • Gratulujemy przejścia do trzeciego etapu Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów:

Łukaszowi Wilskiemu (z Paracetamolu) oraz Natalii Quynh Nguyen Cong (z Paragrafu 22).

 

JĘZYK NIEMIECKI

  • Gratulujemy przejścia do drugiego etapu Konkursu Języka Niemieckiego:

Alicji Dymnej (z Paragrafu 22), Agacie Konieczce (z Nadrzewoszu), Neli Kręglickiej (z Iluzji), Weronice Orłowskiej (z Paragrafu 22), Helenie Żylińskiej (z Iluzji), Julii Nowickiej (z Tak) i Marcinowi Bagińskiemu (z Tak)

 

JĘZYK HISZPAŃSKI

  • Wielkie gratulacje dla uczestników licealnej Olimpiady Języka Hiszpańskiego, którzy zdobyli powyżej 50% punktów i zostaną wzięci pod uwagę w kwalifikacji do drugiego etapu, czyli dla:


Luizy Romanowskiej (z Nadrzewoszu), Weroniki Ziarek (z Paragrafu 22), Bartka Miłosza (z Paragrafu 22), Adama Ostaszewskiego (z Eksplozji), Antka Pociupany (z Nadrzewoszu),

a szczególne brawa dla

Neli Kręglickiej (Eksplozji) za uzyskanie najwyższego wyniku, który gwarantuje jej udział w drugim etapie.

 

MATEMATYKA

  • Gratulacje dla Józefa Szafrańskiego z klasy Wielka Niewiadoma, który w finale Konkursu Matematycznego „Trąbka Borsuka” uzyskał wyróżnienie oraz dla Semena Słobodianiuka z klasy Tak, który został  finalistą  tego konkursu.

  • Gratulujemy dyplomów za uzyskanie wyniku „bardzo dobry” w Konkursie Matematycznym „Alfik”

Józefowi Szafrańskiemu (z Wielkiej Niewiadomej), Maciejowi Kepczyńskiemu (z Nadrzewoszu) oraz Michałowi Karnemu (z Paragrafu 22).

  • Gratulujemy przejścia do drugiego (finałowego) etapu Konkursu Matematycznego „Wstęga Möbiusa”:

Piotrowi Mądremu (z Ohany), Mateuszowi Kawałko (z Ohany), Józefowi Szafrańskiemu (z Wielkiej Niewiadomej), Julii Zaborowskiej (z Rabarbaru), Zofii Rodak (z Tak), Pawłowi Mironowi (z Tak), Mikołajowi Wójcikowi (z Paracetamolu), Kacprowi Bielewiczowi (z Fatamorgany), Szymonowi Butrynowi (z Fatamorgany), Izabeli Matysiak (z Apokalipsy), Adamowi Gryzikowi (z Nadrzewoszu), Maciejowi Kępczyńskiemu (z Nadrzewoszu), janowi Radzimińskiemu (z Nadrzewoszu), Zuzannie Santorowskiej (z Paragrafu 22), Annie Chrząszcz (z Iluzji), Mateuszowi Jaworskiemu (z Iluzji), Adamowi Czakańskiemu (z Iluzji) oraz Adamowi Ostaszewskiemu (z Eksplozji).

 

CHEMIA

  • Gratulujemy przejścia do drugiego etapu Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego:

Michałowi Karnemu (z Paragrafu 22), Natalii Szczepańskiej (z Nadrzewoszu), Stanisławowi Kral (z Nadrzewoszu) oraz Maciejowi Kępczyńskiemu (z Nadrzewoszu).

  • Gratulujemy przejścia do trzeciego etapu Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego:

Natalii Szczepańskiej (z Nadrzewoszu) i Maciejowi Kępczyńskiemu (z Nadrzewoszu).

  • Serdeczne gratulacje

dla Natalii Szczepańskiej (z Nadrzewoszu) i Macieja Kępczyńskiego (z Nadrzewoszu),

którzy zostali laureatami Konkursu Chemicznego!

 

WOS

  • Gratulujemy przejścia do drugiego etapu Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Obywatelskiej:

  Erykowi Baczyńskiemu (z Nadrzewoszu), Maciejowi Chodkowskiemu (z Iluzji), Janowi Dobieszewskiemu (z Iluzji), Kajetanowi Hurukowi (z Iluzji), Szymonowi Kędrze (z Pragrafu 22), Stanisławowi Kral (z Nadrzewoszu), Bernardowi Krzyżowskiemu (z Eksplozji), Kamilowi Kuzakowi (z Paragrafu 22), Maksymilianowi Nasiłowskiemu (z Paragrafu 22), Adamowi Ostaszewskiemu (z Eksplozji), Zofii Rodak (z Tak) oraz Jakubowi Rurarzowi (z Nadrzewoszu).

  • Gratulujemy przejścia do trzeciego etapu Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Obywatelskiej:

Jakubowi Rurarzowi (z Nadrzewoszu) i Szymonowi Kędrze (z Paragrafu 22).

 

FILOZOFIA

  • Gratulujemy przejścia do drugiego etapu Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrości":

Adamowi Hałasowi (z Iluzji), Kajetanowi Hurukowi (z Iluzji), Stanisławowi Kral (z Nadrzewoszu), Wojciechowi Majchrzakowi (z Rabarbaru), Weronice Orłowskiej (z Paragrafu 22), Zofii Szostak (z Imagiro), Karolowi Zawadzkiemu (z Ohany), Janowi Zwierzchowskiemu (z Rabarbaru).

  • Gratulujemy przejścia do trzeciego etapu Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości”:

Adamowi Hałasowi (z Iluzji), Kajetanowi Hurukowi (z Iluzji) i Weronice Orłowskiej ( z Paragrafu 22).

 

SPORT

  • Mistrzostwa Ochoty w Piłce Nożnej Dziewcząt 2013/2014, które odbywały się na naszym boisku wygrała nasza drużyna w składzie:

Zuzanna Czapska (Eksplozja), Anna Chrząszcz (Iluzja), Katarzyna Głogowska (I b), Agnieszka Kawalec (Tak), Aleksandra Kołakowska (Eksplozja), Zofia Kubaszewska (Eksplozja), Victoria Nguyen (Eksplozja) - bramkarz, Halina Ravensdale (Paracetamol), Sinem Sakarya (Eksplozja), Natalia Szczepańska (Paracetamol), Weronika Śmigielska (Nadrzewoszu) - kapitan, Michalina Wróblewska (Eksplozja), Wiktoria Wróblewska (Eksplozja), Victoria Nguyen została również najlepszym bramkarzem mistrzostw.

Gratulacje dla całej drużyny oraz jej trenera – Pana Tomasza Guta!

Relacja ze zwycięskiego finału: http://www.youtube.com/watch?v=WSwZgD8MAq4

  • Gratulacje dla całej reprezentacji Zespołu Szkół „Bednarska” za zdobycie MISTRZOSTWA w XIX Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych!

Szczególne wyrazy uznania za sukcesy indywidualne w ramach reprezentacji naszego gimnazjum należą się:

Annie Gdańskiej (z Wielkiej Niewiadomej) za złoty medal w biegach narciarskich i złoty medal w łyżwiarstwie szybkim,

Zofii Stachnik (z Wielkiej Niewiadomej) za brązowy medal w biegach narciarskich,

Franciszkowi Madlerowi (z Paracetamolu) za złoty medal w slalomie gigancie,

Stanisławowi Wojtiukowi (z Apokalipsy) za srebrny medal w slalomie gigancie i brązowy medal w łyżwiarstwie szybkim oraz brązowy medal w snowboardzie,

Bernardowi Krzyżowskiemu (z Eksplozji) za srebrny medal w snowboardzie,

Michałowi Ilievowi (z Wielkiej Niewiadomej) za brązowy medal w biegach narciarskich,

Leonowi Michalskiemu (z Paracetamolu) za brązowy medal w slalomie gigancie,

a także

Erykowi Baczyńskiemu (z Nadrzewoszu) za czwarte miejsce w slalomie gigancie i

Janowi Ciałowiczowi (z Wielkiej Niewiadomej) za czwarte miejsce w snowboardzie.

 

 

 

 

.