Gratulacje olimpijskie i konkursowe 2015/2016

Drukuj
Poprawiono: czwartek, 23, czerwiec 2016

 

nakladanie wienca laurowego 61265

 

Z dumą informujemy, że:

 • Aleksander Sarbiński (Infinity) został laureatem licealnej olimpiady filozoficznej;

 • Józef Szafrański (Wielka Niewiadoma) został laureatem konkursu historycznego oraz laureatem konkursu matematycznego;

 • Julia Perendyk (Kocham Cię) i Franciszek Dziduch (Elizjum) zostali laureatami konkursu polonistycznego;

 • Olga Tomaszewska (Amalgamat) została laureatką konkursu języka francuskiego;

 • Diana Efendieva (Ohana) i Amina Demilova (Rabarbar) zostały laureatkami konkursu języka rosyjskiego;

 • Franciszek Kobiałka (Elizjum) i Jakub Kaczmarek (Elizjum) zostali laureatami konkursu z wiedzy o społeczeństwie, a Julia Zaborowska (Rabarbar) – finalistką tego konkursu;

 • Franciszek Kobiałka (Elizjum) został laureatem (z drugim wynikiem w kraju) Gimnazjalnej Olimpiady z Przedsiębiorczości, organizowanej przez Szkołę Główną Handlową; Kaja Bubak (Rabarbar) i Jakub Kaczmarek (Elizjum) zostali finalistami tej olimpiady;

 • Hanna Piekarczyk (Ohana) została finalistką konkursu biologicznego;

 • Kaja Bubak (Rabarbar), Gabriela Kowalewska (Ohana) i Alina Łazewska (Dzicy Ogrodnicy) zostały finalistkami konkursu filozoficznego „W drodze ku mądrości”;

 • Piotr Kępczyński (Kocham Cię) uzyskał tytuł „Kaon”, a Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię), Wojciech Wójcik (Kocham Cię), Grzegorz Wójcik (Amalgamat) i Piotr Peret (Infinity) uzyskali tytuł „Taon” w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym „Lwiątko”; Piotr Kępczyński uzyskał najwyższy wynik w historii startów naszych uczniów w tym konkursie;

 • Filip Mandes (Dzicy Ogrodnicy), Jan Górski (Incognito), Piotr Kępczyński (Kocham Cię), Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię), Józef Szafrański (Wielka Niewiadoma), Helena Zagała (Wielka Niewiadoma) i Krzysztof Płachta (Ohana) uzyskali wyróżnienia w konkursie matematycznym Kangur;

 • Jan Górski (Incognito), Filip Mandes (Dzicy Ogrodnicy), Piotr Kępczyński (Kocham Cię), Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię), Helena Zagała (Wielka Niewiadoma), Mateusz Kawałko (Ohana) uzyskali dyplomy za bardzo dobry wynik w konkursie matematycznym Alfik; Maksymilian Skiendzielewski (Infinity) i Filip Nesterowicz (Elizjum) uzyskali dyplomy za dobry wynik w tym konkursie;

 • Julia Perendyk (Kocham Cię) została laureatką w kategorii literackiej XIV Konkursu Dzielnicowego "Przyszłość spełnionych marzeń";

 • Maria Jagodzińska (Infinity) została wyróżniona w 39. Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka";

 • prace Mai Pietrusińskiej (Incognito), Aleksandry Sawik (Amalgamat) i Danuty Czupty (Nutella) oraz Julii Pawińskiej (Kocham Cię) i Zuzanny Dzieniak (Kocham Cię) zostały wyróżnione w konkursie filmowym „Młodzi o Warszawie”;

 • Martyna Chodań, Zuzanna Dzieniak, Natalia Manjani (z klasy Kocham Cię), Konstanty Emilian, Oliwia Machnicka, Kajetan Zieliński (z klasy Nutella) oraz Paulina Kostkiewicz (z klasy Dzicy Ogrodnicy) stworzyli film p. t. "Kwiaty Ochoty" i zajęli pierwsze miejsce w konkursie multimedialnym Canon Polska "To MY tworzymy świat".
 • Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię), Wojciech Wójcik (Kocham Cię) i Jan Klimas (Klimas) zainteresowali się grą CARROM, czyli indyjskim bilardem. Grupa ta przedstawiła swój pomysł komisji z programu Aktywna Warszawska Młodzież i otrzymała grant na jego realizację - zostały zakupione specjalne stoły do gry i rozpoczął działalność w naszej szkole Klub Miłośników Carrom.

 

Serdeczne gratulacje dla uczennic i uczniów oraz podziękowania dla ich nauczycieli i nauczycielek!

Dyrekcja Gimnazjum

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE Filip Mandes (Dzicy Ogrodnicy), Piotr Kępczyński (Kocham Cię), Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię), Helena Zagała (Wielka Niewiadoma), Mateusz Kawałko (Ohana) uzyskali dyplomy za bardzo dobry wynik w konkursie matematycznym Alfik; Maksymilian Skiendzielewski (Infinity) i Filip Nesterowicz (Elizjum) uzyskali dyplomy za dobry wynik w tym konkursie;
.