Gratulacje olimpijskie i konkursowe 2016/17

Drukuj
Poprawiono: poniedziałek, 28, sierpień 2017


laur

Z dumą informujemy, że:

 

 

Piotr Kępczyński (Kocham Cię) został laureatem Olimpiady Matematycznej Juniorów oraz laureatem kuratoryjnego konkursu matematycznego, uzyskał również wyróżnienie I stopnia w konkursie Wyzwania Matematyczne Kings;

Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię) został laureatem konkursu z chemii;

Grzegorz Wójcik (Amalgamat) został laureatem konkursu fizycznego;

Julia Berezowska (Amalgamat) została laureatką konkursu języka polskiego, a Wiktoria Jędrzejewska (Infinity) i Aleksander Sarbiński (Infinity) zostali finalistami tego konkursu;

Aleksander Sarbiński (Infinity) oraz Wojciech Wójcik (Kocham Cię) zostali laureatami konkursu z wos-u, a Konstanty Konopiński (Amalgamat), Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię), Zofia Majchrzak (Kocham Cię) oraz Mikołaj Wołczyński (Amalgamat) zostali finalistami tego konkursu;

Aleksander Sarbiński (Infinity) został także laureatem (6 miejsce w Polsce) Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie;

 

Mikołaj Wołczyński (Amalgamat) i Wojciech Wójcik (Kocham Cię), zostali finalistami Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości;

Joanna Orlańska (Stopklatka) została laureatką ogólnopolskiego konkursu filozoficznego "W drodze ku mądrości" – zajęła pierwsze miejsce w całym konkursie – a Zuzanna Góralczyk (Stopklatka), Klara Gryglicka (Stopklatka), Zuzanna Kopacz (Dzicy Ogrodnicy), Natasza Leszczyńska (Infinity) oraz Julia Pawińska (Kocham Cię) zostały finalistkami tego konkursu;

Franciszek Grochowalski (Czomolungma) i Piotr Kępczyński (Kocham Cię)  uzyskali dyplom za wynik bardzo dobry w Konkursie Matematycznym ALFIK, a Jan Górski (Incognito) i Jan Wołyniak (Dlaczego nie?) uzyskali dyplom za wynik dobry w tym konkursie;

Piotr Kępczyński (Kocham Cię) został laureatem konkursu Kangur matematyczny, a wyróżnienia w tym konkursie uzyskali: Franciszek Grochowalski (Czomolungma), Jakub Małachowski (Incognito), Aniela Markowska (Dzicy Ogrodncy), Natalia Simonowicz (Spectrum), Hanna Solecka (Spectrum) oraz Jan Wołyniak (Dlaczego nie?);

 

Maksymilian Czapski (Nutella), Piotr Kępczyński (Kocham Cię), Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię), Piotr Peret (Infinity) i Grzegorz Wójcik (Amalgamat) uzyskali zaszczytny tytuł kaon w międzynarodowym konkursie fizycznym „Lwiątko”.

Tadeusz Ejchart (Incognito) został reprezentantem Polski w narciarstwie alpejskim (w swojej kategorii wiekowej);

reprezentacja naszej szkoły po raz kolejny wygrała Mistrzostwo Polski podczas Mistrzostw Polski Szkół Niepublicznych w Sportach Zimowych (lista indywidualnych sukcesów zawodniczek i zawodników reprezentacji tutaj);

Aleksandra Sawik (Amalgamat) zajęła I miejsce, a Józef Rostkowski (Dzicy Ogrodnicy) zajął miejsce II w Amatorskim Konkursie Multimedialnym „Od juniora do seniora” (organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Warszawską Szkołę Filmową) – dalsze informacje i linki do filmów tutaj;

Julia Perendyk (Kocham Cię) została laureatką Międzyszkolnego Konkursu Filmowego Moje spotkanie z filmem „Motyl i skafander” zajęła w tym konkursie I miejsce.


Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Julia Berezowska (Amalgamat), Jan Bogutyn (Spectrum), Maria Jagodzińska (Infinity), Wiktoria Jędrzejewska (Infinity), Jan Korolec (Szach Mat), Jan Lis (Kocham Cię), Olga Majewska (Incognito), Antonina Marat (Amalgamat), Franciszek Oracz (Dlaczego nie?) i Julia Perendyk (Kocham Cię) wywalczyła III miejsce w Warszawskiej Lidze Debatanckiej dla gimnazjów.

 

Serdeczne gratulacje dla uczennic i uczniów oraz podziękowania dla ich nauczycieli i nauczycielek!

 

Dyrekcja Gimnazjum

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Z dumą informujemy, że:

·       Piotr Kępczyński (Kocham Cię) został laureatem Olimpiady Matematycznej Juniorów oraz laureatem kuratoryjnego konkursu matematycznego;

·       Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię) został laureatem konkursu z chemii;

·       Grzegorz Wójcik (Amalgamat) został laureatem konkursu fizycznego;

·       Julia Berezowska (Amalgamat) została laureatką konkursu języka polskiego, a Wiktoria Jędrzejewska (Infinity) i Aleksander Sarbiński (Infinity) zostali finalistami tego konkursu;

·       Aleksander Sarbiński (Infinity) oraz Wojciech Wójcik (Kocham Cię) zostali laureatami konkursu z wos-u, a Konstanty Konopiński (Amalgamat), Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię), Zofia Majchrzak (Kocham Cię) oraz Mikołaj Wołczyński (Amalgamat) zostali finalistami tego konkursu;

·       Joanna Orlańska (Stopklatka) została laureatką ogólnopolskiego konkursu filozoficznego "W drodze ku mądrości" – zajęła pierwsze miejsce w całym konkursie – a Zuzanna Góralczyk (Stopklatka), Klara Gryglicka (Stopklatka), Zuzanna Kopacz (Dzicy Ogrodnicy), Natasza Leszczyńska (Infinity) oraz Julia Pawińska (Kocham Cię) zostały finalistkami tego konkursu;

·       Franciszek Grochowalski (Czomolungma) i Piotr Kępczyński (Kocham Cię) uzyskali dyplom za wynik bardzo dobry w Konkursie Matematycznym ALFIK, a Jan Górski (Incognito) i Jan Wołyniak (Dlaczego nie?) uzyskali dyplom za wynik dobry w tym konkursie;

·       Tadeusz Ejchart (Incognito) został reprezentantem Polski w narciarstwie alpejskim (w swojej kategorii wiekowej);

·       reprezentacja naszej szkoły po raz kolejny wygrała Mistrzostwo Polski podczas Mistrzostw Polski Szkół Niepublicznych w Sportach Zimowych (lista indywidualnych sukcesów zawodniczek i zawodników reprezentacji tutaj);

·       Aleksandra Sawik (Amalgamat) zajęła I miejsce, a Józef Rostkowski (Dzicy Ogrodnicy) zajął miejsce II w Amatorskim Konkursie Multimedialnym „Od juniora do seniora” (organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Warszawską Szkołę Filmową) – dalsze informacje i linki do filmów tutaj.

Serdeczne gratulacje dla uczennic i uczniów oraz podziękowania dla ich nauczycieli i nauczycielek!

Tymczasem nadal trzymamy kciuki za:

·       drużynę w składzie: Aleksander Sarbiński (Infinity), Mikołaj Wołczyński (Amalgamat) i Wojciech Wójcik (Kocham Cię), która awansowała do finału Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości;

·       Aleksandra Sarbińskiego (Infinity), który awansował do finału Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie;

·       oraz naszą reprezentację w gimnazjalnej Lidze Debatanckiej

Dyrekcja Gimnazjum

.