Gratulacje olimpijskie i konkursowe 2016/17
Z dumą informujemy, że:
Piotr Kępczyński (Kocham Cię) został laureatem Olimpiady Matematycznej Juniorów oraz laureatem kuratoryjnego konkursu matematycznego, uzyskał również wyróżnienie I stopnia w konkursie Wyzwania Matematyczne Kings;
Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię) został laureatem konkursu z chemii;
Grzegorz Wójcik (Amalgamat) został laureatem konkursu fizycznego;
Julia Berezowska (Amalgamat) została laureatką konkursu języka polskiego, a Wiktoria Jędrzejewska (Infinity) i Aleksander Sarbiński (Infinity) zostali finalistami tego konkursu;
Aleksander Sarbiński (Infinity) oraz Wojciech Wójcik (Kocham Cię) zostali laureatami konkursu z wos-u, a Konstanty Konopiński (Amalgamat), Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię), Zofia Majchrzak (Kocham Cię) oraz Mikołaj Wołczyński (Amalgamat) zostali finalistami tego konkursu;
Aleksander Sarbiński (Infinity) został także laureatem (6 miejsce w Polsce) Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie;
Mikołaj Wołczyński (Amalgamat) i Wojciech Wójcik (Kocham Cię), zostali finalistami Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości;
Joanna Orlańska (Stopklatka) została laureatką ogólnopolskiego konkursu filozoficznego "W drodze ku mądrości" – zajęła pierwsze miejsce w całym konkursie – a Zuzanna Góralczyk (Stopklatka), Klara Gryglicka (Stopklatka), Zuzanna Kopacz (Dzicy Ogrodnicy), Natasza Leszczyńska (Infinity) oraz Julia Pawińska (Kocham Cię) zostały finalistkami tego konkursu;
Franciszek Grochowalski (Czomolungma) i Piotr Kępczyński (Kocham Cię) uzyskali dyplom za wynik bardzo dobry w Konkursie Matematycznym ALFIK, a Jan Górski (Incognito) i Jan Wołyniak (Dlaczego nie?) uzyskali dyplom za wynik dobry w tym konkursie;
Piotr Kępczyński (Kocham Cię) został laureatem konkursu Kangur matematyczny, a wyróżnienia w tym konkursie uzyskali: Franciszek Grochowalski (Czomolungma), Jakub Małachowski (Incognito), Aniela Markowska (Dzicy Ogrodncy), Natalia Simonowicz (Spectrum), Hanna Solecka (Spectrum) oraz Jan Wołyniak (Dlaczego nie?);
Maksymilian Czapski (Nutella), Piotr Kępczyński (Kocham Cię), Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię), Piotr Peret (Infinity) i Grzegorz Wójcik (Amalgamat) uzyskali zaszczytny tytuł kaon w międzynarodowym konkursie fizycznym „Lwiątko”.
Tadeusz Ejchart (Incognito) został reprezentantem Polski w narciarstwie alpejskim (w swojej kategorii wiekowej);
reprezentacja naszej szkoły po raz kolejny wygrała Mistrzostwo Polski podczas Mistrzostw Polski Szkół Niepublicznych w Sportach Zimowych (lista indywidualnych sukcesów zawodniczek i zawodników reprezentacji tutaj);
Aleksandra Sawik (Amalgamat) zajęła I miejsce, a Józef Rostkowski (Dzicy Ogrodnicy) zajął miejsce II w Amatorskim Konkursie Multimedialnym „Od juniora do seniora” (organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Warszawską Szkołę Filmową) – dalsze informacje i linki do filmów tutaj;
Julia Perendyk (Kocham Cię) została laureatką Międzyszkolnego Konkursu Filmowego Moje spotkanie z filmem „Motyl i skafander” – zajęła w tym konkursie I miejsce.
Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Julia Berezowska (Amalgamat), Jan Bogutyn (Spectrum), Maria Jagodzińska (Infinity), Wiktoria Jędrzejewska (Infinity), Jan Korolec (Szach Mat), Jan Lis (Kocham Cię), Olga Majewska (Incognito), Antonina Marat (Amalgamat), Franciszek Oracz (Dlaczego nie?) i Julia Perendyk (Kocham Cię) wywalczyła III miejsce w Warszawskiej Lidze Debatanckiej dla gimnazjów.
Serdeczne gratulacje dla uczennic i uczniów oraz podziękowania dla ich nauczycieli i nauczycielek!
Dyrekcja Gimnazjum
Z dumą informujemy, że:
· Piotr Kępczyński (Kocham Cię) został laureatem Olimpiady Matematycznej Juniorów oraz laureatem kuratoryjnego konkursu matematycznego;
· Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię) został laureatem konkursu z chemii;
· Grzegorz Wójcik (Amalgamat) został laureatem konkursu fizycznego;
· Julia Berezowska (Amalgamat) została laureatką konkursu języka polskiego, a Wiktoria Jędrzejewska (Infinity) i Aleksander Sarbiński (Infinity) zostali finalistami tego konkursu;
· Aleksander Sarbiński (Infinity) oraz Wojciech Wójcik (Kocham Cię) zostali laureatami konkursu z wos-u, a Konstanty Konopiński (Amalgamat), Hubert Kozierkiewicz (Kocham Cię), Zofia Majchrzak (Kocham Cię) oraz Mikołaj Wołczyński (Amalgamat) zostali finalistami tego konkursu;
· Joanna Orlańska (Stopklatka) została laureatką ogólnopolskiego konkursu filozoficznego "W drodze ku mądrości" – zajęła pierwsze miejsce w całym konkursie – a Zuzanna Góralczyk (Stopklatka), Klara Gryglicka (Stopklatka), Zuzanna Kopacz (Dzicy Ogrodnicy), Natasza Leszczyńska (Infinity) oraz Julia Pawińska (Kocham Cię) zostały finalistkami tego konkursu;
· Franciszek Grochowalski (Czomolungma) i Piotr Kępczyński (Kocham Cię) uzyskali dyplom za wynik bardzo dobry w Konkursie Matematycznym ALFIK, a Jan Górski (Incognito) i Jan Wołyniak (Dlaczego nie?) uzyskali dyplom za wynik dobry w tym konkursie;
· Tadeusz Ejchart (Incognito) został reprezentantem Polski w narciarstwie alpejskim (w swojej kategorii wiekowej);
· reprezentacja naszej szkoły po raz kolejny wygrała Mistrzostwo Polski podczas Mistrzostw Polski Szkół Niepublicznych w Sportach Zimowych (lista indywidualnych sukcesów zawodniczek i zawodników reprezentacji tutaj);
· Aleksandra Sawik (Amalgamat) zajęła I miejsce, a Józef Rostkowski (Dzicy Ogrodnicy) zajął miejsce II w Amatorskim Konkursie Multimedialnym „Od juniora do seniora” (organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Warszawską Szkołę Filmową) – dalsze informacje i linki do filmów tutaj.
Serdeczne gratulacje dla uczennic i uczniów oraz podziękowania dla ich nauczycieli i nauczycielek!
Tymczasem nadal trzymamy kciuki za:
· drużynę w składzie: Aleksander Sarbiński (Infinity), Mikołaj Wołczyński (Amalgamat) i Wojciech Wójcik (Kocham Cię), która awansowała do finału Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości;
· Aleksandra Sarbińskiego (Infinity), który awansował do finału Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie;
· oraz naszą reprezentację w gimnazjalnej Lidze Debatanckiej
Dyrekcja Gimnazjum