„O CZYM ŚNI ANIA?” - zbieramy przedmioty na aukcję

O.K.

Ania Śni

Szanowni Państwo, pozwoliłam sobie upowszechnić pewną akcję w innej szkole, do której, jak myślę, warto się przyłączyć. Gdyby ktoś z Państwa zdecydował się coś oddać na aukcję, o której mowa poniżej, to można to przynieść do sekretariatu naszego gimnazjum. Będziemy zbierać rzeczy do czwartku, 8 grudnia, a ja potem przekażę je organizatorom.

Oto list z opisem akcji, którą, mam nadzieję, wspomożemy.

Olga Masiuk

Ania śni portret"Ania, 12-letnia dziewczynka, córka znajomych, bardzo potrzebuje pomocy. Urodziła się z niezwykle rzadką chorobą - zespołem hipowentylacji pochodzenia centralnego (CCHS), zwana także "Klątwą Ondyny". Gdy zasypia, przestaje oddychać. Potrzebne są pieniądze na operację wszczepienia stymulatorów nerwów przeponowych.

W dawnej szkole mojego Syna co roku na początku grudnia (10.12.) odbywa się Piknik Charytatywny, w trakcie którego prowadzona jest aukcja przedmiotów różnych o często emocjonalnej, a przez to i materialnej wartości. W tym roku zebrane środki przekazane będą na operację Ani. Pomyślałem, że może macie w domu, u znajomych, u Rodziny takie przedmioty (np. koszulka z podpisem znanego sportowca, książka z dedykacją znanego autora, zdjęcie z autografem aktora, itp.)

Na tę aukcję w szkole praktycznie każdy, nawet symboliczny przedmiot z podpisem znanej osoby zawsze się przyda. Wiemy to z poprzednich lat. Pomóżcie proszę, to nie zajmie Wam wiele czasu, a dziecku złagodzi cierpienie i ułatwi życie (Rodzicom też, bo dyżurują co noc przy respiratorze, żeby się nie wyłączył, żeby się nie wysunęła rurka...).

[...]

Uprzejmie prosimy także o reklamę strony akcji na Facebooku:

Fejsowcy w miarę woli i chęci niech klikają "lubię to" i/lub udostępniają stronę.

Nasza akcja nazywa się "O czym śni Ania?"

Cenne będzie każde zacne oblicze znanej osoby, która zrobi sobie zdjęcie z kartką z takim napisem (patrz Rzeźniczak na naszej stronie). To w zasadzie nic nie kosztuje, jest łatwe do zrobienia, a dla nas to szansa na rozpropagowanie akcji.

Polecamy również aukcję na Allegro:

Wpłaty na konto oczywiście również bardzo mile widziane.

Z góry dziękuję, pozdrawiam i czekam pilnie na pozytywny odzew w tej
sprawie!"

Michał Sagatowski