Zabawa karnawałowa dla dzieci z ośrodków dla uchodźców

O.K.

karnawał 1

W sobotę 21 stycznia 2017 r. odbyła się w naszym gimnazjum impreza karnawałowa dla dzieci z ośrodków dla uchodźców zorganizowana przez Radę Szkoły. Przyjechało do nas prawie 100 dzieci w wieku od 4 do 8 lat. W klasach odbywało się m. in. malowanie twarzy, zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe. Rodzice dzieci mogli się spotkać w auli, gdzie czekały na nich kawa, herbata i ciasta. Dla maluchów przygotowany został obiad. Po nim wszystkie dzieciaki spotkały się w sali gimnastycznej, gdzie odbyło się magiczne przedstawienie, przygotowywane przez Pracownię Integracji Wielokulturowej. Na koniec każde z dzieci otrzymało słodki podarunek.

Więcej zdjęć i pełną relację Mikołaja Orłowskiego - można znaleźć w kronice NaszRasz

karnawał 2