Świąteczne prezenty dla mieszkańców domu dziecka

O.K.

W tym roku, tak jak w poprzednich latach uczniowie naszej szkoły przeobrazili się w Świętych Mikołajow. Każda klasa wylosowała trójkę dzieci, którym sprawiła prezenty. W tym roku były to bluzy oraz słodycze. Akcję koordynował pan Andrzej Galla, nauczyciel geografii i wychowawca klasy Czomolungma. Obdarowani mieszkają w Domu Dziecka nr 12 przy ulicy Tarczyńskiej.  Mają od 5 do 19 lat.
Nasza delegacja składająca się z czwórki uczniów i dwóch nauczycieli 14 grudnia zaniosła prezenty na miejsce. Przyjęła nas dyrektorka Domu Dziecka - z otwartymi ramionami i ciepłym sercem. Chwilę porozmawialiśmy i wręczony został nam w podzięce ogromny plakat zrobiony przez podopiecznych. To jeden z najwspanialszych i wyjątkowych prezentów na Święta Bożego Narodzenia - uśmiech na twarzach innych. Dobrze, że możemy co roku wywoływać te uśmiechy.
Ola Żebrowska

więcej zdjęć w szkolnej KRONICE