Skład Sejmu Szkolnego, Rady Szkoły, Sądu Szkolnego oraz stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich kadencji 2019/20

Drukuj
O.K.

 

SEJM SZKOLNY


POSŁOWIE NA SEJM SZKOLNY
WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM (STANOWYM)

Stan uczniowski

Stan rodzicielski

Stan nauczycielski

Olivier Grodecki (Genesis) Anita Krasowska-Skowrońska Patrycja Lejmel
Francesca Koegl (Shanti) Beata Podlasek-Grodecka Ewa Lewicka
Leopold Kuciński (Bez Gwarancji) Katarzyna Tamara Rud Daria Losana-Tracz

Mika Umeda (Epicentrum)

Aleksandra Winiarska Krystyna Starczewska
Olaf Zinkiewicz (Shanti) Adam Zozula Piotr Ulatowski

 

POSŁOWIE NA SEJM SZKOLNY – DELEGACI Z KLAS
(uczniowie i rodzice wybrani w głosowaniach wewnątrzklasowych
oraz wychowawcy)

KLASA

Uczeń

Rodzic

Wychowawca

Ad Astra

Stanisław Dzieduszycki

Małgorzata Nowosad

Natalia Bielawska

Back to the Future & Eminem’s

Konstantin Iankovskii

Natalia Skorowska

Timur Jalijew

Bez Aspektu

Natalia Żukowska

Szymon Michalik

Żana Survila

Bez Gwarancji

Aleksander Galusiakowski

Anna Mills

Agata Wasiak

Droga Mleczna

Maksym Harton

Andrzej Horawa

Joanna Pałach

Epicentrum

Maciej Radomski

Olga Kwiecińska

Olga Kalinowska

Fraktal

Julia Alber

Anna Bichta

Marta Rosłon

Genesis

Sara Koch

Wojciech Grodecki

Anna Melon-Regulska

Herbaciarnia

Weronika Wiland

Krystyna Lewenfisz-Kulesza

Elżbieta Waloszek-Głodzik

Makai

Jakub Hawryluk

Anna Różańska

Zbigniew Byrski

No Limit

Stanisław Jankowski

Dorota Piasecka-Mazur

Tomasz Gut

Reakcja Łańcuchowa

Julia Glusman

Olga Pigłowska

Gonzalo Ortega Sanchez

Shanti

Paweł Salamon
Michał Gogolewski
Janusz Kochański

 

Prezydium Sejmu Szkolnego:


Marszałkini - Francesca Koegl (stan uczniowski)
Wicemarszałkini - Anna Różańska (stan rodzicielski)
Wicemarszałkini - Olga Kalinowska (stan nauczycielski)


RADA SZKOŁY

CZŁONKOWIE RADY SZKOŁY WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM

Stan uczniowski

Stan rodzicielski

Stan nauczycielski

Lena Grabowska - klasy VI (Ad Astra) Elżbieta Dobrzyńska-Bajger Dorota Lubańska
Agata Tarnawska - klasy VI (Ad Astra) Anita Ronaz Żana Survila
Mika Umeda - klasy VII (Epicentrum)
Karolina Tarnawska Zofia Wiślicka
Maksymilian Dryżałowski - klasy VIII (Herbaciarnia) - -
Maria Tarnawska - klasy VIII (Droga Mleczna)    
-    

 

Premier szkoły - Lena Grabowska


Wicepremier, Ministerstwo Finansów - Agata Tarnawska

Ministerstwo Wolontariatu - Julia Kwiatkowska

Ministerstwo Nauki - Karina Skowrońska

Ministerstwo Integracji - Nicole Ronaz

Ministerstwo Kultury i Sztuki - Gaja Paszkowska

Ministerstwo Integracji Zespołu Szkół - Piotr Kudelski

Ministerstwo sportu - Maksymilian Dryżałowski

Ministerstwo Ekologii i Porządku - Mika Umeda


 

SĄD SZKOLNY

SĘDZIOWIE SĄDU SZKOLNEGO
WYBRANI W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM

Stan uczniowski

Stan rodzicielski

Stan nauczycielski

Sonia Grodecka (Epicentrum) Aleksandra Szyłło-Marques Magdalena Kiziukiewicz
Ewa Winiarska (Ad Astra) Maciej Domański Anna Przyrowska

 

Przewodnicząca Sądu Szkolnego - Ewa Winiarska (stan uczniowski)



RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH
WYBRANY W GŁOSOWANIU OGÓLNOSZKOLNYM

Gaja Paszkowska / stan uczniowski / Droga Mleczna