Informacje dla uczniów i uczennic klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017 (dokumenty, terminy)

Poprawiono: środa, 06, wrzesień 2017

Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy wykaz dokumentów, które należy złożyć do sekretariatu gimnazjum do dnia 29 czerwca 2016 r w godz. 9.00-16.00:

1. wypełniony druk podania,
  2. oświadczenie zapoznania się z Procedurą ds. Opłat i Windykacji,
  3. oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,
  4. oryginał wyniku testu szóstoklasisty,
  5. karta zdrowia  (bez karty szczepień),
  6. dwa zdjęcia,
  7. deklaracja członkowska Towarzystwa Przyjaciół I SLO (w przypadku przystąpienia),
  8. kopia stałego zlecenia z banku - można dostarczyć w formie papierowej lub przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  9. zgoda na testowe badanie moczu i przebywanie w strefie monitorowanej oraz oświadczenie o zapoznaniu się ze Statutem Szkoły.

Poniższe dokumenty prosimy przesłaćw nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.05.2016r.na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (lub w wersji papierowej do Sekretariatu szkoły):

1. ankieta wyboru drugiego języka
  2. oświadczenie religia/etyka

UWAGA! Dla osób, które chciałyby wybrać język niemiecki realizowany w programie DSD istnieje możliwość zapisania się do grupy początkującej lub kontynuującej naukę języka.

Informacja o indywidualnym numerze konta bankowego

Na adresy mailowe otrzymają Państwo login i hasło do szkolnego dzienniczka internetowego www.idu.edu.pl.  Nadawcą maila będzie IDU - Społeczne Gimnazjum nr 20. Poniżej zamieszczamy wskazówki jak w dzienniczku elektronicznym znaleźć indywidualny numer konta bankowego do dokonywania płatności za czesne:

www.idu.edu.pl->wpisać login i hasło ->przewinąć w dół strony ->zakładka DZIECI->kliknąć w aktywny napis „Płatności” ->Indywidualny nr konta bankowego

Czesne za naukę w gimnazjum wynosi 1130,- zł / miesięcznie płatne przez 12 miesięcy w roku, począwszy od dnia 1 lipca 2016r. Opłaty prosimy wnosić do 5 dnia każdego miesiąca na indywidualne konta bankowe.

Zgodnie z procedurą do spraw opłat i windykacji, prosimy o dostarczenie kopii stałego zlecenia z banku do 29 czerwca 2016 r.

Z wyrazami szacunku,