SP

GRUDNIOWY NUMER RASZTIMES’a JUŻ JEST!!!

Drukuj
Poprawiono: środa, 29, maj 2019

Rasztimes jest niezwykłą gazetką. Wielu fantastycznych uczniów i nauczycieli z naszej szkoły wkłada w niego swoją pracę, uczucia i myśli. Myślę, że jest wspaniały, gdyż każdy może w nim napisać coś od siebie, podzielić się czymś co jest dla niego ważne. Nad jednym numerem pracuje całe grono osób, które starają się by wszystko było idealne. Przykładają się do pracy po to, by reszta uczniów mogła później z zaciekawieniem przeczytać gazetkę, stworzoną specjalnie dla nich. Obejrzeć ją, wzruszyć się, zaciekawić i dowiedzieć się interesujących rzeczy. Piszę ten apel po to, by zachęcić Was - wszystkie osoby z naszej szkolnej społeczności do jej czytania! Rodziców, nauczycieli i oczywiście uczniów. Jest naprawdę wspaniała, wystarczy spojrzeć! A dla każdego zawsze znajdzie się egzemplarz:).

Maria Lindner,

z-ca redaktor naczelnej i cały zespół Rasztimes-a.

.