1 procent podatku

Poprawiono: czwartek, 04, marzec 2021

Drodzy Rodzice, Absolwenci, Przyjaciele

Dziękujemy za przekazanie nam 1% swojego podatku za rok 2019!

Zebraliśmy 19 572,40 zł.

Za te pieniądze kupiliśmy 5 dodatkowych laptopów, dzięki którym mamy więcej stanowisk dla dzieci uczących się online ze szkoły. Pozostałą część kwoty przeznaczyliśmy na dofinansowanie stworzenia i wyposażenia pracowni ceramicznej i ślusarsko-stolarskiej, z których dzieci będą mogły korzystać jak tylko wrócimy do szkoły.

Bez Państwa wsparcia by się to nie udało! Jeszcze raz dziękujemy :)

W tym roku także zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o przekazanie nam 1% podatku i wsparcie naszych działań.

Jakie są nasze plany na bieżący rok?

Marzy nam się SKATEPARK!

Dzieci proszą o niego już od półtora roku. Do tej pory jeździły pod szkołą między uczniami, uczennicami i zaparkowanymi samochodami...

Pan Tomasz Gut z grupą uczniów od wielu tygodni pracuje nad projektem i wyceną takiego toru, który będzie spełniał nie tylko oczekiwania dzieci, ale również zapewni im bezpieczną zabawę.

Przedsięwzięcie jest kosztowne, ale ruch na świeżym powietrzu bezcenny.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc w realizacji tego projektu!

W deklaracji PIT prosimy wpisać:

Numer KRS (PIT-36 poz. 325; PIT-37 poz. 137): 0000024016
Cel szczegółowy (PIT-36 poz. 327; PIT-37 poz. 139):
BSP Terytorium Raszyńska

Z poważaniem,