Ekipa Raszyńskiej znów z pucharem! - XXI MPSNwSZ 2016
W drugim tygodniu marca 2016 miały miejsce zawody w Białce czyli XXI Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Sportach Zimowych.
Z przyjemnością przedstawiamy wyniki naszej sportowej reprezentacji.
WYNIKI:
Dzień pierwszy - narty biegowe:
Złoty medal: Michał Iliev, Anna Gdańska (z klasy Wielka Niewiadoma)
Srebrny medal: Jakub Małachowski (z klasy Incognito)
Brązowy medal: Krystian Kennedy (z klasy Wielka Niewiadoma)
Miejsce czwarte: Ewa Wikalińska (z klasy Incognito), Bartosz Wikaliński (z klasy Imagiro)
Miejsce piąte: Jan Ciałowicz (z klasy Wielka Niewiadoma)
I jeszcze dużo bardzo dobrych wyników – na tyle dużo, że łączna liczba punktów wyniosła 738, co jest rekordem liczby punktów zdobytych przez nasze gimnazjum w jednej konkurencji.
Dzień drugi - łyżwy:
Złoty medal: Marika Rychlik (z klasy Amalgamat)
Miejsce czwarte: Anna Gdańska (z klasy Wielka Niewiadoma)
Miejsce piąte: Ewa Wikalińska (z klasy Imcognito)
MIejsce szóste: Jan Ciałowicz (z klasy Wielka Niewiadoma), Melania Bogucka (z klasy Incognito)
Łączna liczba punktów zdobytych w tym dniu przez reprezentację: 651.
Dzień trzeci - slalom gigant:
Złoty medal: Tadeusz Ejchart (z klasy Incognito)
Miejsce czwarte: Jan Korolec (z klasy Szach Mat)
Miejsce piąte: Melania Bogucka (z klasy Incognito), Nikodem Kasak (z klasy Rabarbar)
Miejsce szóste: Stefan Michalski (z klasy Szach Mat)
Łączna liczba punktów w dniu trzecim: 695.
Dzień czwarty - snowboard:
Brązowy medal: Jan Ciałowicz (z klasy Wielka Niewiadoma)
Piąte miejsce: Anna Gdańska (z klasy Wielka Niewiadoma)
Szóste miejsce: Aleksander Ortonowski (z klasy Infinity)
Klasyfikacja generalna drużynowa - złoty medal naszej drużyny (2625 punktów),
srebrny medal SG "Dębinka" (1268 punktów), brązowy medal Gimnazjum Przymierza Rodzin (1098 punktów).
Klasyfikacja generalna na najwszechstronniejszego zawodnika:
Zloty medal: Jakub Małachowski (z klasy Incognito)
Srebrny medal: Jan Ciałowicz, Anna Gdańska (z klasy Wielka Niewiadoma)
Brązowy medal: Melania Bogucka (z klasy Incognito)
Czwarte miejsce: Michał Iliev (z klasy Wielka Niewiadoma)
Szóste miejsce: Tadeusz Ejchart (z klasy Incognito)
Gratulacje dla wszystkich zawodników
oraz dla trenerów i opiekunów:
Pana Marka Górnickiego, Pana Tomasza Guta,
Pani Anny Olszańskiej i Pana Wojciecha Olszewskiego
Galeria - XXI Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych
Dzień pierwszy - narciarstwo biegowe |
Dzień drugi - łyżwiarstwo szybkie |
Dzień trzeci - slalom gigant i dekoracje za trzy pierwsze dni |
Dzień czwarty - snowboard i dekoracje za snowboard, klasyfikację indywidualną i generalną |